Reklama

Reklama

"Love Island": Caroline i Mateusz rozstali się! Co się stało?

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk – zwycięzcy 3. Edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" – rozstali się. Na Instagramie Caroline pojawiło się oświadczenie, w którym uczestnicy randkowego show tłumaczą powody swojej decyzji. "Nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji" - czytamy.

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk w "Love Island #życiepoprogramie"

Zwycięzcy 3. edycji programu: "Love Island. Wyspa Miłości" Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk poinformowali opinię publiczną o zakończeniu swojego związku. Specjalne oświadczenie najpierw pojawiło się na instagramowej relacji Caroline, a następnie także na InstaStory jej byłego już chłopaka. Dlaczego Caroline i Mati z "Love Island" postanowili zakończyć swoją relację?

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk rozstali się

Caroline z "Love Island 3" dodała także, iż szczegóły rozstania pragną z Mateuszem zachować dla siebie. 

Reklama

Mateusz i Caroline poznali się w 3. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" emitowanej w pierwszej połowie roku. Mężczyzna początkowo nie mógł znaleźć odpowiedniej partnerki na Wyspie Miłości, ale gdy pojawia się na niej piękna Caroline - jego serce zabiło mocniej. Także urocza blondynka nie była długo obojętna na jego zaloty, a po kilku dniach CJ i Mati byli już parą. Zakochani cieszyli się ogromną sympatią widzów, którzy zdecydowali, że to właśnie oni powinni wygrać główną nagrodę - sto tysięcy złotych. 

Po zakończeniu programu Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk budowali swoją relację z dala od kamer, skupiając się na miłości. Obydwoje prężnie działali także w mediach społecznościowych, jednak w ostatnim czasie czujni internauci zauważyli brak wspólnych zdjęć pary, co obrali za zły znak. Jak się okazało, intuicja ich nie zawiodła: Mateusz i Caroline nie są już razem.

Zobacz również: 

Marietta Fiedor: Uczestniczka "Love Island" topless

Uczestniczka "Love Island" miała wypadek 

"Love Island": Które pary przetrwały próbę czasu? 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje