Reklama

Reklama

Marietta Fiedor: Uczestniczka "Love Island" topless

Marietta Fiedor z pierwszej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" rozpieszcza swoich obserwatorów! Uczestniczka show, która niedawno ogłosiła swoje zaręczyny, tym razem pokazała się w odważnym wydaniu. Zdjęcia, na których pozuje topless, właśnie trafiły na jej Instagram!

U Marietty Fiedor z pierwszej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" ostatnio sporo się dzieje! Chociaż niedługo po zakończeniu "LI" jej związek z Frankiem Rumakiem przeszedł do historii, to Marietta nie zamknęła się na nowe związki. Efektem jej kilkumiesięcznej znajomości z przystojnym brunetem były nawet... zaręczyny, do których doszło kilka dni temu na bajecznej Dominikanie.

"Powiedziałam tak!" - zdradziła pod wyjątkową galerią fotografii, na której zaprezentowała również okazały pierścionek.

Teraz Fiedor w towarzystwie narzeczonego wypoczywa na wakacjach, skąd w dalszym ciągu przesyła słoneczne pozdrowienia. Tym razem uczestniczka "Love Island" postawiła na odważniejsze "pocztówki z podróży", pozując topless.

Reklama

Marietta Fiedor: Nagie piersi i kokosy

Marietta z "Love Island" stanęła przed obiektywem bez stanika, zakrywając piersi okazałymi, zielonymi kokosami.

Udział w programie: "Love Island. Wyspa miłości" przyniósł Fiedor większą liczbę instagramowych obserwatorów - teraz to już prawie 169 tys. followersów!

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Marietta Fiedor | Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy