Reklama

Reklama

"Love Island 4": Magda zszokowała wyznaniem! "Musi jeszcze poznać córkę"

Po wielkim finale czwartej edycji "Love Island" zwycięzcy udzielili Karolinie Gilon wywiadu, w którym opowiedzieli o wspólnych planach na przyszłość. "Wiktor musi jeszcze poznać córkę" - wypaliła w pewnym momencie Magda. Wszyscy byli w szoku.

"Love Island 4": Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki zwycięzcami

Czwarty sezon programu "Love Island. Wyspa miłości" dobiegł końca. W niedzielę widzowie poznali następców Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka, Julii Nowakowskiej i Dominika Grota oraz Caroline Juchniewicz i Mateusza Zacharczuka.

O wygraną w tej edycji walczyli Paulina Szczuc i Andrzej Majchrzak, Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki oraz Aleksandra Stręk i Adrian Wdowiak. Widzowie swoimi głosami zwycięzcami wybrali Magdę i Wiktora.

"Love Island 4": Szokujące wyznanie. Magda ma córkę?

Po wielkim finale "Love Island" zwycięzcy opowiedzieli prowadzącej o wspólnych planach na przyszłość. Magda i Wiktor potwierdzili swoją wcześniejszą deklarację dotyczącą chęci wspólnego zamieszkania w Warszawie.

Reklama

Pytani o to, na co zamierzają wydać 100 tysięcy złotych, które wygrali, Lichota i Biernacki przyznali, że nie mieli jeszcze czasu o tym pomyśleć. Zgodnie stwierdzili jednak, że chcieliby wybrać się na wspólne wakacje.

Wiktor i Magda wyjawili także, że po przylocie do Polski w pierwszej kolejności chcą spotkać się z bliskimi i "nacieszyć się sobą" - już z dala od kamer. Lichota w pewnym momencie pokusiła się też o niecko zaskakujące wyznanie.

"Wiktor jeszcze córkę musi poznać..." - powiedziała, czym wprawiła wszystkich w osłupienie.

Kiedy na twarzach wszystkich zdążyło wymalować się zaskoczenie, Magda pospieszyła z wyjaśnieniami. Doprecyzowała, że mówiąc o "córce" miała na myśli swojego psa o imieniu Furia.

"Już się wystraszyłam, że o czymś nie wiem" - skwitowała Karolina Gilon.

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy