Reklama

Reklama

Lil Masti u Kuby Wojewódzkiego: Łzy i wielkie pieniądze

W ostatnim odcinku talk-show "Kuba Wojewódzki" na kanapie usiadła słynna polska youtuberka Lil Masti, która znana jest także ze swoich walk w Fame MMA i High League. W programie zdradziła, ile zarobiła na swojej działalności w internecie. Nie zabrakło także trudnych wyznań.

Lil Masti u Kuby Wojewódzkiego

Lil Masti, czyli właściwie Aniela Bogusz, swoją karierę w internecie, rozpoczęła przed siedmioma laty. Wkrótce później jej kanał "SexMasterka" zyskał ogromną popularność. Kilka lat temu celebrytka postanowiła jednak zrezygnować z tego wizerunku i podjąć się walk na ringu. 

Aniela Bogusz przez sześć lat trenowała zapasy, startowała w Fame MMA i High League. Próbowała także kariery w świecie muzyki, a na swoim koncie ma kilka piosenek. Na kanapie u Wojewódzkiego opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie, początku kariery w sieci, a także o gigantycznych zarobkach, które się nią wiązały. 

Reklama

Ile Lil Masti zarabiała na "SexMasterce"?

"Duża kasa pojawiła się w połowie 'SexMasterki', (...) nie boję się mówić o pieniądzach. Na "SexMasterce" taki najlepszy rok to były cztery miliony złotych" - przyznała Lil Masti w programie u Kuby Wojewódzkiego.

"Miałam odwagę, odwagę do mówienia na tematy seksu, teraz by to nie przeszło, bo seks równa się ban w internecie, więc w porę postanowiliśmy odejść od tej nazwy. Prawie trzy lata temu postanowiłam do tego odejść, ponieważ otwierają się nowe drzwi i można zarobić jeszcze większe pieniądze" - dodała. 

Lil Masti - trudne dzieciństwo

"Do Warszawy przyjechałam do liceum, mieszkałam u dziadków, kiedy miałam 17 lat zaczęłam mieszkać sama" - wyznała Lil Masti w rozmowie z Kubą Wojewódzkim

Okazało się także, że celebrytka w dzieciństwie mieszkała razem z ojczymem, który znęcał się nad nią, a także jej matką i rodzeństwem. 

"Nie chcę tego obracać w żarty, bo to poważne tematy, ale taki toksyczny rodzic jest zagrożeniem dla małych dzieci. Zawsze starałam się stawać po stronie matki i dzieciaków i ich bronić przed ojczymem, który nas terroryzował psychicznie ze względu na swoją chorobę alkoholową" - wyznała Lil Masti. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje