Reklama

"Kuchenne triki": Nowy program kulinarny

Już 10 kwietnia w telewizji TLC startuje program "Kuchenne triki", dzięki któremu - jak zapewniają jego twórcy - gotowanie stanie się łatwe jak nigdy dotąd.

Ewa Olejniczak w programie "Kuchenne triki"

Przewodnikiem po świecie kulinariów będzie znana szefowa kuchni, Ewa Olejniczak, która w wieku 27 lat była najmłodszym szefem kuchni w hotelu Sheraton.

Reklama

Proste, przyjemne i inspirujące - takie powinno być gotowanie. W kuchni liczy się nie tylko wprawa, ale i spryt. Nieocenione są praktyczne porady, sprawdzone rozwiązania i akcesoria, które ułatwiają przyrządzanie potraw. Wszystko to na tacy "poda" widzom TLC już w kwietniu Ewa Olejniczak - prowadząca "Kuchenne triki". 

"Dla kucharzy ciągłe poszerzanie wiedzy o gotowaniu to niezbędna podstawa dalszego rozwoju. To daje możliwość dostosowywania się do wszystkich nowych trendów oraz do ich kreowania. Kiedy jednak brakuje dobrej bazy, to każda próba wariacji w kuchni kończy się fiaskiem. Z takim zapleczem można tylko kopiować przepisy, a nie je tworzyć" - zapewnia Ewa Olejniczak.

Program dedykowany jest wszystkim interesującym się kulinarnym światem - zarówno tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z gotowaniem, jak i doświadczonym gospodyniom domowym.

W programie znajdą się praktyczne kulinarne porady, widzowie dowiedzą się, które produkty warto wybierać i jak z nich korzystać, jak prawidłowo przechowywać żywność i gotować zdrowo. Testowane będę podstawowe sprzęty kuchenne, pojawią się również gadżety kuchenne.

Nowy program "Kuchenne triki" od 10 kwietnia w telewizji TLC.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TLC | ewa olejniczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje