Reklama

Reklama

Kto jest najsurowszym jurorem "You Can Dance"? I gdzie jest Kinga Rusin?

Casting w Gdańsku zaskoczył wszystkich. Co tam się działo? Jurorzy zostali zaproszeni na osiemnastkę, Michał stanął na scenie i chciał, by Agustin poprowadził go w tańcu, a także zapraszał tancerzy do innych programów! Jakich? Tego dowiecie się w środę, 24 lutego, w drugim odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!", w TVN.

Jurorzy YCD - Maciej Florek, Ida Nowakowska, Michał Piróg i Agustin Egurrola

Co nas czeka w tym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!"?

Który juror został okrzyknięty najsurowszym? Ile procent tłuszczu ma Ida? Jakie dwuznaczne propozycje zostały złożone uczestniczkom? A do tego wszystkiego Piróg, który był gotowy zmienić swoją orientację na widok jednej z tancerek! Co go powstrzymało? Odpowiedzi na te pytania poznacie już 24 lutego.

Przypomnijmy, że gospodynią programu jest Patricia Kazadi, a na fotelach jurorskich zasiadają: Michał Piróg, Agustin Egurrola oraz od tej edycji show - Maciej "Gleba" Florek i Ida Nowakowska, finaliści pierwszych edycji show.

W poprzednich edycjach wśród jurorów były takie gwiazdy, jak Kinga Rusin i Anna Mucha. Chyba Michał Piróg trochę za nimi tęskni... Zobaczcie, jak jurorzy żartują sobie na początku castingu!

Reklama

Ciąg dalszy walki o bilety na warsztaty taneczne na Malcie 24 lutego, o godz. 21.30, w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy