Reklama

Kora obraża Michaela Jacksona

Ostro będzie w niedzielnym odcinku programu "Tylko muzyka. Must be the music". Kora pokłóci się z Łozo, a dyskusję włączy się jeszcze Adam Sztaba. Tylko Elżbieta Zapendowska zachowa stoicki spokój.

Reklama

A wszystko przez ocenę żeńskiego zespołu Red Heels. Po ich występie, a warto wiedzieć, że dziewczyny wykonują na smyczki utwór "Billy Jean" Michaela Jacksona, Kora skrytykowała zarówno gust muzyczny Wojtka Łozowskiego, jak twórczość... samego króla muzyki pop.

Zaczęło się jak zwykle bardzo miło, bo na scenie pojawiły się ładne dziewczyny z zespołu. Jednak po ich występie Łozo już nie był taki uśmiechnięty.

- To było niesamowite! Tak maksymalnie, cudownie dziwne. Całościowo było fantastycznie - komplementowała zespół Kora.

- Kora, o czym ty mówisz - zaczął Wojtek Łozowski. - Ja się zezłościłem, nie potrafiłem do tego tak luźno podejść. Nie można tak grać takich utworów!

- Bo to nie jest twój rodzaj muzyki chłopcze, nie dorosłeś do tego - skwitowała jego wypowiedź Kora.

W całą dyskusję wdał się jeszcze Adam Sztaba. Było naprawdę gorąco.

Poza tym, już w niedzielnym odcinku jurorzy wybiorą 32 półfinalistów show. To ostatnia decyzja jurorów, od półfinałów losy uczestników będą zależeć wyłącznie od widzów. Do półfinałów mogli awansować tylko ci, którzy w odcinkach eliminacyjnych otrzymali 3 lub 4 głosy na "TAK".

Jesteście ciekawi, kto zachwycił jurorów? Oglądajcie odcinek, w którym jurorzy "Tylko muzyka. Must be the music" wybiorą półfinalistów - w najbliższą w niedzielę, 1 kwietnia o godz. 20.00, w Polsacie.Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka | muzyka. | Adam Sztaba | Must be the Music | Kora | Polsat | Afromental | Łozo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje