Reklama

Reklama

"Komisarz Mama": Co w drugim sezonie? "Będzie sporo adoratorów"

Już 1 września premiera drugiego sezonu serialu "Komisarz Mama". Nowe odcinki emitowane będą w każdą środę, od 1 września, o godz. 21:05 w Polsacie. Co o drugim sezonie mówi odtwórczyni głównej roli Paulina Chruściel? Co czeka jej bohaterkę w nowych odcinkach? Czego mogą spodziewać się widzowie?

Paulina Chruściel w serialu Polsatu "Komisarz Mama"

W życiu prywatnym Marii nie zabraknie miłosnych zawirowań. Komisarz niejednokrotnie zaskoczy zespół swoimi niekonwencjonalnymi metodami śledczymi i nowymi pomysłami.

"Komisarz Mama": Co w drugim sezonie?

- W drugim sezonie poznamy ten "background" Marii. Dowiemy się więcej o jej życiu prywatnym, o jej przyszłości, o tym, dlaczego ona jest taka a nie inna, dlaczego jest tak emocjonalna, dlaczego tak reaguje na pewne rzeczy. To też jest powiązane z zagadkami kryminalnymi, ponieważ Maria to taka postać, która bardzo osobiście podchodzi do każdej sprawy i ogólnie do swojej pracy. W drugim sezonie dowiadujemy się, dlaczego tak jest, jakie są motywy jej zachowania - mówi Paulina Chruściel.

Reklama

Co było najtrudniejsze dla Marii w poprzednim sezonie?

Paulina Chruściel: - Myślę, że najtrudniejsze dla Marii w zeszłym sezonie było to, żeby być razem z ekipą, żeby ta ekipa ją zaakceptowała, żeby ona mogła tą ekipą dobrze zarządzać i by jej po prostu zaufali i uwierzyli, że jej niekonwencjonalne metody są skuteczne. To w poprzednim sezonie było dla niej bardzo trudne, ale udało się, mamy drugi sezon, jest razem z ekipą, która jej ufa i mogą działać wspólnie.

Matejko bardzo szybko zyskała sympatię widzów. Co w niej lubi aktorka?

- Uwielbiam Marię! Ja jakoś dostosowałam się oczywiście do formatu, ale w tym drugim sezonie mam troszkę większą wolność. Myślę, że to, co zaproponowałam, jakoś się sprawdziło i mam ogromną frajdę z grania tej postaci. Mnóstwo rzeczy w niej lubię, jej podejście do życia, jej optymizm, uwielbiam jej stosunek do ludzi, bo to jest osoba, która ludzi lubi, która ludziom ufa i która potrafi z nimi współpracować i to jest świetne! To nie jest osoba, która wprowadza konflikty, tylko raczej jest nastawiona na rozwiązywanie spraw między ludźmi.

W nowym sezonie zobaczymy, jak radzi sobie z kolejnymi wyzwaniami zawodowymi, ale też prywatnymi, gdyż okaże się, że nie brakuje kandydatów do jej serca...

- Maria lubi mężczyzn i jest taką osobą, która gdzieś tych mężczyzn do siebie przyciąga z racji swojej osobowości i takiego ciepła, które ma, ale też silnego charakteru. Będzie miała sporo adoratorów - starych i nowych, natomiast dla niej najważniejsza jest praca i dzieci. Maria ma bardzo silną hierarchię wartości,  ma swoje zasady, dlatego nie za bardzo może dogadać się z mężem, bo jednak dla niej zdrada to zdrada. Będą jeszcze zawirowania, jeśli chodzi o męża, jej byłych mężczyzn no i kolejnych... którzy będą w nowym sezonie!

"Komisarz Mama" - drugi sezon już od 1 września, w każdą środę, o 21:05 w Polsacie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Chruściel | Komisarz Mama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje