Reklama

Kolejna gwiazda w nowej edycji show

Już niebawem kolejna piękna polska aktorka sprawdzi się na parkiecie. TVN potwierdził, że Katarzyna Zielińska weźmie udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

Artystka, którą ostatnio widzowie mogli oglądać w filmie "Och, Karol 2", znana jest przede wszystkim z serialu "Barwy szczęścia", gdzie wcieliła się w postać Marty Walewskiej.

Reklama

Tym razem aktorka zdecydowała się odkryć w sobie talent taneczny. Jak będzie sobie radziła na parkiecie w nowych dla niej zmaganiach?

Na razie wiadomo, że oprócz Zielińskiej w 13. edycji show zatańczą: Michał Szpak, Weronika Marczuk, Jagna Marczułajtis, Kacper Kuszewski, Billguun Ariunbataar, Katarzyna Pakosińska, Ania Wendzikowska, Aleksandra Kisio i Staszek Karpiel.

Co ciekawe, tym razem to nie uczestnicy budzą największe emocje w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami", lecz przede wszystkim zmiany w jury oraz wśród prowadzących.

Na fotelach jurorskich obok Piotra Galińskiego i Iwony Pavlović, nie zobaczymy już Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz. Zastąpią ich Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz.

Od 4 września w każdą niedzielę widzów nie będzie już też witać Katarzyna Skrzynecka. Wraz z Piotrem Gąsowskim program poprowadzi Natasza Urbańska.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje