Reklama

"Klan": Sekrety z przeszłości

Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

Starsza córka Lubicza (Paulina Holtz) będzie zbulwersowana tym, że ojciec tak szybko pogodził się ze śmiercią Krystyny (Agnieszka Kotulanka). Zacznie podejrzewać, że Paweł chce się żenić. Gdy razem z Olą (Kaja Paschalska) będą na cmentarzu na grobie mamy, dostaną od taty SMS-em zaproszenie na kolację, na której gosciem ma być też Wiga.

Reklama

- Zaręczyny sobie zrobili - skomentuje Agnieszka.- Nie mów przy mamie takich rzeczy - zaprotestuje Ola. - Szlag mnie trafia, że on to wszystko tak lekko traktuje! Śmierć mamy, święto... - powie z żalem starsza Lubiczówna. - A on pojechał sobie na love story do Gdańska! Jeszcze powinien przy nas wyciągnąć pierścionek i poprosić tę swoją o rękę!

Smutna tajemnica

Jakież będzie zdziwienie Agnieszki i Oli, gdy ojciec wyzna im, że był z Wigą na grobie... ich siostry. Dębińska zorientowała się, że jest w ciąży, gdy Lubicz był już z Krystyną, dlatego o niczym mu nie powiedziała. A Madzia umarła kilka lat wcześniej na białaczkę...

Zdrada i rozstanie!

Niespodziewany zwrot akcji nastąpi w relacjach między Moniką (Izabela Trojanowska) a Feliksem (Jan Piechociński). Restauratorka pozwoli sobie na skok w bok z bezrękim malarzem (Grzegorz Kowalczyk). Artysta tworzący nogami i ustami na nowo obudzi w niej kobiecość i namiętność. Może dlatego, że Monika jako modelka będzie ubrana do szkicu jedynie w męską koszulę?

Następnego dnia wpadnie do swojej restauracji w świetnym nastroju. Rozentuzjazmowana oświadczy Gabrieli (Laura Łącz), że się zakochała! Przyzna też, że... zdradziła Feliksa z malarzem Miklasińskim. Zdecyduje się poinformować Nowaka, że z nimi koniec. - Jest ktoś, kto jest mi bliższy niż ty - przyzna. Załamany Feli zacznie szukać pocieszenia w kieliszku.

Ciąża czy blef?

Tymczasem Bolek (Krzysztof Janczar) nie będzie mógł uwolnić się od Halszki (Jolanta Mrotek), która - po tym, jak z nią zerwał, poinformowała go, że będą mieli dziecko. W nowych odcinkach ekskochanka stwierdzi wprawdzie, że nie chce już z nim być, ale zamierza walczyć, by zabezpieczyć finansową przyszłość ich wspólnego potomka. Kazuń zaproponuje wspaniałomyślnie, że przepisze na niego swoją karczmę. Halszka będzie miała lepszy pomysł: - Zapisz karczmę na mnie - powie.

A.IM

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Klan”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje