Reklama

"Kiepscy": To już 17. transza!

Zakończyły się zdjęcia do kolejnej, siedemnastej już transzy serialu "Świat według Kiepskich". W najnowszej serii scenarzyści szykują dla widzów kolejne niespodzianki i absurdalne historie mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki.

Minęło już 14 lat od czasu emisji pierwszego odcinka, a widzowie wciąż doceniają serial, co pokazują wyniki oglądalności.

Reklama

- Mimo tylu lat nie nudzimy się, bo scenarzyści wciąż nas zaskakują swoimi pomysłami, ciągle w życiu Kiepskich i ich sąsiadów pojawiają się nowe odlotowe i szalone przygody - mówi Barbara Mularczyk, która od samego początku wciela się w postać Mariolki Kiepskiej.

Postacią zauważalną i mocno charakterystyczną w nadchodzącym sezonie z pewnością będzie ekscentryczna Jolasia (Anna Ilczuk), żona Waldka (Bartosz Żukowski). Dziewczyna będzie próbowała zapobiec procesowi dziadzienia swojego męża, który nieuchronnie zmienia się w swojego ojca Ferdynanda (Andrzej Grabowski), stopniowo przybierając na wadze i łysiejąc. - Ferdek to podstawowy wróg Jolasi. Bitwa między nimi toczy się głównie o zakres wpływów, bo każde z nich chce przeciągnąć Waldka na swoją stronę - mówi Anna Ilczuk.

Pojawi się także wzmianka o nieżyjącej już Babce Kiepskiej (Krystyna Feldman), której duch pojawi się w jednym z odcinków. Oczywiście nie zabraknie też pasjonujących śledztw prowadzonych przez Paździocha (Ryszard Kotys), który w zwyczaju ma obarczanie winą za wszystko swoich sąsiadów.

Emisja nowych odcinków już w marcu na antenie Polsatu, a widzowie mogą być pewni, że rodzina Kiepskich zaskoczy ich jeszcze niejeden raz.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje