Reklama

Kiedy trzeci sezon "Dark"?

27 czerwca na platformie Netflix pojawi się trzeci sezon jednego z najpopularniejszych seriali, jakie są tam dostępne - "Dark". Potwierdziły się tym samym zapewnienia twórcy serialu, Barana bo Odara, że udało zakończyć się wszystkie zdjęcia przed wybuchem pandemii COVID-19.

"Dark" powróci już w czerwcu

"Pewnie masz wiele pytań" - tym zdaniem rozpoczyna się opublikowany właśnie przez Netflix zwiastun trzeciego sezonu "Dark". Niedługo potem w trailerze pada odpowiedź na to jedno z najbardziej interesujących fanów serialu: Kiedy trzeci sezon będzie dostępny na Netfliksie? Wiadomo już, że 27 czerwca. Podobnie do pierwszych dwóch sezonów serialu "Dark", tego dnia pojawi się tam cały sezon.

Reklama

"Koniec to początek. A początek to koniec. Wszystko odbywa się cyklami, ale ten cykl będzie ostatnim" - słyszymy w dalszych fragmentach zwiastuna. Pada też zapewnienie, że można zmienić bieg zdarzeń poprzez całkowite zniszczenie. A te, jak przystało na serial "Dark", dziać się będą na kilku płaszczyznach czasowych.

"Dark" to niemiecki serial fantastyczny, którego bohaterami są mieszkańcy niewielkiego niemieckiego miasteczka Winden. W pierwszych dwóch sezonach akcja rozgrywała się w latach 1953-54, 1986-87 oraz 2019-20. Pojawiły się też sceny z 1921 i 2053 roku. Motorem napędowym fabuły są tajemnicze zaginięcia dzieci, których zagadka rozwiązywana jest w trakcie podróży w czasie.

"Zrozumiesz wszystko, gdy przyjdzie pora" - słyszymy również takie zapewnienie. Czy tą porą będzie koniec czerwca tego roku? Odpowiedź już za miesiąc na Netfliksie.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: DARK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje