Reklama

Reklama

Kasia Dziurska odsłania ciało

Kasia Dziurska podzieliła się wyjątkowymi zdjęciami, na których odsłoniła swoją wysportowaną sylwetkę! W opisie do kilku fotografii zwróciła się także do fanów z ważnym wyznaniem. Jak się okazuje, postawa 33-letniej sportsmenki jest dla wielu internautów... największą motywacją!

Kasia Dziurska

Kasia Dziurska ma pokaźne grono wiernych i oddanych fanów. Trenerka personalna i instruktorka fitness pozostaje z nimi w stałym kontakcie dzięki profilom w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie obserwuje ją niemal pół miliona osób. Część z nich Dziurska pozyskała dzięki popularnym programom rozrywkowym, których była uczestniczką.

Kim jest Kasia Dziurska?

33-letnia obecnie sportsmenka w 2018 roku występowała w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami". W show Polsatu w parze z Tomaszem Barańskim zajęła drugie miejsce, ustępując tylko Beacie Tadli i jej tanecznemu partnerowi Janowi Klimentowi.

Reklama

Dziurską mogliśmy oglądać także w "Dance Dance Dance" na antenie TVP2. W programie wystąpiła z Emilianem Gankowskim i zajęła miejsce w najlepszej trójce.

Kasia Dziurska pokazała wysportowaną sylwetkę

Kasia Dziurska postanowiła pokazać w mediach społecznościowych swoją wysportowaną sylwetkę. Na Instagramie zamieściła kilka kadrów, na których można zobaczyć jej wyrzeźbione ciało, a także lekko odsłonięty głęboki dekolt. W opisie do kilku zamieszczonych zdjęć trenerka personalna zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych.

"Hashimoto i SIBO... Towarzyszą mi od ponad 3 lat... Życie z nimi nie jest łatwe, ale jest możliwe! Były wzloty i upadki, były momenty zwątpienia i rezygnacji, ale dzięki mojej ogromnej motywacji i nieustającej pracy nigdy w siebie nie zwątpiłam! Miałam i mam nadal niejeden cel, walczę, bo bardzo chce funkcjonować i wyglądać tak jak dawniej i są tego efekty! Jestem z siebie dumna! - wyznała Kasia Dziurska.

33-letnia instruktorka fitness zwróciła się także do fanów z przekazem, że wytrwałość i konsekwencja są najważniejszymi czynnikami sprawiającymi, że małymi kroczkami osiągniemy założony przez siebie cel.

"Wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu to podstawa, aby osiągnąć sukces! Pamiętajcie o tym i uwierzcie w siebie" - dodała.

W komentarzach do załączonych przez nią fotografii nie zabrakło komplementów. Internauci byli zgodni, że postawa Kasi Dziurskiej jest pełna podziwu i każdy powinien dążyć do realizacji własnych życiowych celów.

"Piękno w czystej postaci!", "Jesteś najlepszą motywacją!", "Super wyglądasz! Petarda!", "Prawdziwa rakieta!", "Bosko wyglądasz, Kasiu!" - pisali internauci.

Czytaj więcej:

Kami Durczok nie żyje. Gdzie i kiedy pogrzeb?

Zdewastowano rodzinny grób rodziny Macieja Stuhra

Damięcki stracił pracę przez Kurdej-Szatan? "Obrzydliwe kłamstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Dziurska | Katarzyna Dziurska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje