Reklama

Reklama

Karolina Pisarek jedyną Polką w rankingu "100 najpiękniejszych twarzy świata"

Karolina Pisarek po raz czwarty z rzędu znalazła się w prestiżowym rankingu „100 najpiękniejszych twarzy świata” sporządzonym przez niezależną organizację TC Candler. Tym razem zajęła najwyższe miejsce w swojej karierze – uplasowała się na 29. lokacie

Karolina Pisarek po raz czwarty z rzędu znalazła się w prestiżowym rankingu „100 najpiękniejszych twarzy świata” sporządzonym przez niezależną organizację TC Candler. Tym razem zajęła najwyższe miejsce w swojej karierze – uplasowała się na 29. lokacie
Karolina Pisarek /Paweł Wrzecion /MWMedia

Ranking "The 100 Most Beautiful Faces" publikowany jest od 31 lat. Przygotowuje go organizacja TC Candler, która uwzględnia głosy niezależnych krytyków rozsianych po całym świecie. To zestawienie nie jest jedynie plebiscytem popularności, chodzi w nim też o zapoznanie opinii publicznej z nowymi, ciekawymi twarzami. Są w nim zarówno wielkie gwiazdy, jak i osoby dopiero rozwijające światową karierę. W 2021 roku na czele rankingu, który publikowany jest na YouTubie, znalazła się 24-letnia Lalisie Manobal, tajska raperka, która jest członkinią południowokoreańskiego zespołu BlackPink. Rok temu była na drugim miejscu.

Reklama

Karolina Pisarek: Kreatorka pozytywnych wibracji

W tegorocznej edycji znalazła się jedna Polka - Karolina Pisarek. To już czwarty raz z rzędu, gdy pojawiła się w zestawieniu. W 2018 r. była 91., w 2019 - 50., a rok temu zajmowała 40. lokatę. W tym roku awansowała o 11 oczek. "Kreatorka pozytywnych wibracji" - takim hasłem twórcy rankingu podpisali zdjęcie 24-latki.

"To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 29. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj. Dziękuję Wam za wsparcie. To dzięki Wam mam siłę do działania. Sprawiacie, że moje życie jest jeszcze bardziej kolorowe! Rok 2021? Zdecydowanie jeden z najlepszych w moim życiu" - Karolina stwierdziła w najnowszym poście na Instagramie.

Pisarek weszła do show-biznesu dzięki programowi "Top Model" w 2015 roku. Zajęła drugie miejsce w piątej edycji show. Później brała udział w programie "Ameryka Express 2" - tu okazała się najlepsza. Równie dobrze radzi sobie na międzynarodowej arenie. Wystarczy wspomnieć, że Pisarek jest główną twarzą Pantene na cały świat, ma na swoim koncie też ogólnoświatową kampanię dla Sephory. Poza tym była twarzą tygodnia mody w Miami.

Zobacz również:

To była ostatnia szansa zmarłego aktora. On mu ją odebrał

Najbardziej pożądana? Nie chce się wierzyć, ile lat właśnie skończyła

Nie do poznania? Tak zaczynał znany polski aktor

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL