Reklama

Reklama

Jennifer Aniston pokazała zdjęcie z sypialni. W łóżku nie była sama!

Jennifer Aniston opublikowała nowe fotografie. Trzeba przyznać, że prócz czaru i talentu, ma także gust do urządzania wnętrz. Aktorka pozuje w łóżku, a obok niej leży ktoś z pewnością bliski jej sercu.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston kojarzymy głównie z ról w filmach i serialach komediowych. Za każdym razem urzeka na ekranie swoją naturalnością. Szybko zjednuje sobie także sympatię widzów. Jednak aktorka chyba na zawsze pozostanie Rachel Green z kultowego już serialu komediowego "Przyjaciele"

Aniston mieliśmy okazję oglądać w bardzo wzruszającym filmie "Marley i ja". Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w serialu "The Morning Show". Wystąpiła między innymi w filmach: "Żona na niby", "Millerowie", "Przyjaciele z kasą". Niedawno aktorka zamieściła humorystyczny wpis na Instagramie. Ma zdjęciach widzimy jej fryzury sprzed lat. 

Reklama

Jennifer Aniston: Związki i partnerzy

Jennifer Aniston była dwukrotnie zamężna. W 2000 roku wyszła za Brada Pitta, wielu uważa, że byli świetną parą i żałuje ich rozstania, do którego doszło w 2005 roku.

Aniston poślubiła w 2015 roku Justina Theroux, z którym pozostaje w separacji. Niedawno na fali nowego odcinka "Przyjaciół" pojawiły się spekulacje, że związała się z kolegą z planu, Davidem Schwimmerem. Aktor wcielał się w jej serialowego ukochanego Rossa Gellera. Gwiazda szybko zaprzeczyła tym plotkom. 

"To było dziwne. Właściwie nie mogłam w to uwierzyć. Naprawdę? To mój brat. Ale rozumiem to. To tylko pokazuje, jak bardzo ludzie są pełni nadziei na fantazje, na spełnienie marzeń" - podkreśliła. 

Bardzo często pojawiają się informacje na temat powrotu Brada Pitta do Jennifer Aniston. Dodatkowo plotki na ten temat podsyca fakt, że aktorzy współpracują razem nad nowymi projektami filmowymi. Wydaje się, że Internet z utęsknieniem czeka, aż informacje o tym związku się potwierdzą!

Tymczasem w sieci opublikowano zdjęcia, na których, jak zwykle zjawiskowa, Aniston leży na łóżku z ukochanym, nie jest to jednak Brad Pitt, a uroczy piesek. Aktorka promuje swoją markę Lolavie.

Zobacz również: Jennifer Aniston jest gotowa na nowy związek. Czego oczekuje od partnera? 

Zobacz również: Jennifer Aniston: Dlaczego odrzuciła tę rolę?

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje