Reklama

Reklama

"Jeden z dziesięciu": Imponujący wynik w programie TVP

Ekonomista z Warszawy, Paweł Jackowski, uzyskał imponujący wynik w programie "Jeden z dziesięciu". Trafił na szczyt tabeli zwycięzców, mając na koncie 503 punkty.

Paweł Jackowski zdeklasował konkurencję w "Jeden z dziesięciu"

Jego strategia była prosta. Wykazał się wszechstronną wiedzą, pewnością siebie i ogromnym opanowaniem. Zdecydował się na serię pytań "na siebie", czym wzbudził spore emocje wśród swoich przeciwników. Jednak jego finałowi konkurenci nie mieli szans, mimo podjętych prób walki o własne punkty.

"Jeden z dziesięciu": Uczestnik wygrał odcinek z 503 punktami

Trzeba przyznać, że takich emocji w teleturnieju prowadzonym przez Tadeusza Sznuka już dawno nie było, a nagranie z finału pana Pawła to brawurowy pokaz genialnej gry. Pod wrażeniem tej rozgrywki są również internauci, którzy entuzjastycznie komentują to, co wydarzyło się w jednym z ostatnich odcinków programu "Jeden z dziesięciu" i z niecierpliwością czekają na finał miesiąca, w którym z pewnością zobaczymy Pawła Jackowskiego.

Reklama

"Pozazdrościć wszechstronnej wiedzy, tego nie da się wyuczyć na potrzeby teleturnieju. Szacun"; "Najlepszy finał w historii programu"; "Pięęękny odcinek, takiej bitwy o prawo do głosu jeszcze nie widziałam" - to tylko niektóre z internetowych komentarzy.

"Jeden z dziesięciu": Na antenie od ponad 25 lat

Przypomnijmy, że w czerwcu o Tadeuszu Sznuku i programie "Jeden z dziesięciu" zrobiło się głośno za sprawą dość intrygującego pożegnania prowadzącego w ostatnim odcinku minionego sezonu; w swoich słowach Tadeusz Sznuk nie zawarł zaproszenia do oglądania kolejnych odsłon. Dodatkowo w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat braku porozumienia między twórcami projektu a nadawcą, jakim jest Telewizja Polska.

Niedługo potem na oficjalnym profilu "Jednego z dziesięciu" na Facebooku pojawiło się oświadczenie, w którym produkcja zapraszała na nowy sezon.

"Szanowni Państwo, Informujemy, że ekipa teleturnieju wraca na plan 'Jednego z dziesięciu'! Teraz jeszcze zapraszamy na powtórki, ale już po wakacjach wrócimy do Was z premierowymi odcinkami. Do zobaczenia - w studiu lub przed telewizorami"  brzmiał komunikat.

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" po raz pierwszy pojawił się w TV 3 czerwca 1994 roku, a od samego początku jego prowadzącym jest dziennikarz Tadeusz Sznuk. Przez ponad 23 lata program był nadawany w TVP 2, a od 2018 roku gości na antenie telewizyjnej "Jedynki". Powtórki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:55.

Czytaj więcej:

Antonik Królikowski pokazał zdjęcie grobu ojca!

"Rolnik szuka żony": Była uczestniczka krytykuje program!

Sceny z Netfliksa w materiale "Wiadomości"! TVP się tłumaczy

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Jeden z dziesięciu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama