Reklama

Janusz Chabior i Agata Wątróbska: Intymne zwierzenia

Janusz Chabior i Agata Wątróbska będą gośćmi programu "Demakijaż". Para z pewnością odniesie się w show Krzysztofa Ibisza do medialnych rewelacji dotyczących spodziewanego dziecka.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w programie "Demakijaż"

Za sprawą Krzysztofa Ibisza kanał Polsat Cafe, uważany za najbardziej kobiecy w całym portfolio stacji, od czterech lat wzbogacona jest o męski pierwiastek. Aktor i prezenter od czterech lat zaprasza na kanapę programu "Demakijaż" najgłośniejsze nazwiska polskiego show-biznesu.

Reklama

Do niedawna zaglądał głównie w kobiecą duszę i otwierał na intymne zwierzenia nie tylko Edytę Górniak, Aleksandrę Kurzak czy Dorotę Kolak, ale także Alicję Majewską, Jolantę Kwaśniewską czy Agatę Kuleszę. Sam dwukrotnie rozwiedziony z Anną Zejdler oraz Anną Nowak, oraz po rozstaniu z trzecią, wieloletnią partnerką Patrycją Madejską, showman postanowił wziąć na warsztat swoich rozmów rodzinę. Tym razem zaprosił do programu pary, które dzieli spora różnica wieku.

Na pierwszy ogień poszła Agata Wątróbska i Janusz Chabior, która jest młodsza od aktora o 18 lat. Para wzięła ślub w czerwcu, o czym poinformowała świat za pośrednictwem Instagrama. Od tego czasu korzystają z każdej nadarzającej się okazji, by opowiadać publicznie o swoim szczęściu. Jak donoszą media, Agata właśnie spodziewa się dziecka.

W nagraniu opublikowanym przez Chabiora na Instagramie aktor zaznaczył jednak, że prasowe rewelacje są "wyssane z palca". "Właśnie dowiedzieliśmy się z Pudelka, że za trzy miesiące zostaniemy szczęśliwymi rodzicami. Nie przesyłajcie jednak gratulacji, bo to - jak mawiała moja babcia - informacja wyssane z palca" - powiedział Chabior.

Przypomnijmy, że Chabior i Wątróbska wzięli ślub 20 czerwca w klasztorze Kamedułów na warszawskich Bielanach.

Ślub aktora nie należał do standardowych. Wystarczy rzut oka na wygląd młodej pary - Janusz Chabior poszedł do ołtarza bez krawata i z kapeluszem, z kolei jego wybranka do żółtej sukienki założyła trampki. Podczas skromnego wesela podano zaś pizzę.

"Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!" - aktor pochwalił się na Instagramie.

Świadkiem na ślubie był twórca serialu "Ucho Prezesa" Robert Górski. "Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez" - napisał na Instagramie satyryk.

Janusz Chabior to aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. W 2000 roku zdał eksternistyczny egzamin aktorski. Karierę zaczął w Teatrze Dramatycznym w Legnicy (1991-1999). Od 2006 aktor gra w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Pracował też jako reżyser, scenarzysta i asystent reżysera. W 2004 zagrał wielokrotnie nagradzaną rolę Wiktora w "Made in Poland" Przemysława Wojcieszka.

W ostatnich latach regularnie współpracuje z Patrykiem Vegą, oglądaliśmy go m.in. "Botoksie" (ordynator), "Polityce" (jako minister obrony narodowej) i obydwu częściach "Kobiet mafii" (pułkownik ABW).

- Nie mam ciągot, żeby stać się tzw. celebrytą. To nie moja bajka. W związku z tym nie narzekam, że ktoś wchodzi z butami w moje życie. Nie wyciągam w tym kierunku ręki, więc nikt mi palca nie odgryza - aktor mówił w 2013 roku w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Agata Wątróbska jest aktorką Teatru Dramatycznego. Mogliśmy ją także oglądać na srebrnym ekranie w serialu "Prokurator" (informatyczna policyjna), telenoweli "Na Wspólnej" oraz ostatniej produkcji Juliusza Machulskiego "Mały Zgon".

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Janusz Chabior | Demakijaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje