Reklama

Izabella Krzan uwodzi i odsłania ciało

Izabella Krzan znów podgrzała atmosferę na Instagramie. Gwiazda "Koła fortuny" i "Pytania na śniadanie" jak mało kto potrafi zachwycić fanów nawet z pozoru zwyczajnym zdjęciem.

Izabella Krzan znów podgrzała atmosferę na Instagramie. Gwiazda "Koła fortuny" i "Pytania na śniadanie" jak mało kto potrafi zachwycić fanów nawet z pozoru zwyczajnym zdjęciem.
Izabella Krzan /VIPHOTO /East News

Izabella Krzan dobrze znana jest widzom "Koła fortuny". Prowadziła też program "Czar par", a na początku 2021 roku dołączyła do ekipy gospodarzy "Pytania na śniadanie". W programie śniadaniowym umila telewidzom poranki w duecie z Tomaszem Kammelem.

Nie tylko w telewizji, ale i w mediach społecznościowych fani mają okazję śledzić jej poczynania i kolejne projekty. Prezenterkę na Instagramie obserwuje ponad 250 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. W 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia i od tego czasu wspina się po kolejnych szczeblach kariery. Modelka ujęła fanów swoim poczuciem humoru i pięknym uśmiechem.

Reklama

Izabella Krzan szykuje się do świąt

Gwiazda "Koła fortuny" i "Pytania na śniadanie" pochwaliła się fanom z pozoru zwyczajnym kadrem, który sprowadził jednak na nią prawdziwą lawinę komplementów. Sensualne zdjęcie, do którego Krzan zapozowała w zsuwającym się z jej nagiego ramienia swetrze, zachwyciło wszystkich bez wyjątku.

"Boziu, jaka ty jesteś śliczna" - napisała rozanielona Katarzyna Cichopek.

"Genialne zdjęcie, nieziemsko wyglądasz", "Ideał kobiety", "Bogini seksapilu", "Kwintesencja piękna", "Izka, nie mogę przestać na ciebie patrzeć!", "Pani Izabella czaruje jak zawsze" - wtórowali jej internauci.

Przy okazji publikacji wspomnianej fotografii modelka zdradziła, jak idą jej przygotowania do Bożego Narodzenia. W domu Krzan niemal wszystko jest już gotowe. 26-latce nie pozostaje zatem nic innego, jak cieszyć się atmosferą nadchodzących świąt. "Czas odpocząć i w spokoju przygotować się do świąt" - napisała na Instagramie.

Zobacz również:

Gwiazda zginęła jako pierwsza. Widzowie byli w szoku!

Piękna Polka krótko po porodzie. Jak wygląda?

Królowa wpadek? Największa fajtłapa w świecie kina!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy