Reklama

Izabela Janachowska opowiada o swoim odejściu z telewizji TVN i pracy dla Polsatu. "To rozstanie było ciężkie"

Izabela Janachowska podjęła odważną decyzję. Zrezygnowała z pracy dla telewizji TVN i została prowadzącą "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Polsatu. Opowiedziała o trudach rozstania z poprzednią stacją.

Izabela Janachowska podjęła odważną decyzję. Zrezygnowała z pracy dla telewizji TVN i została prowadzącą "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Polsatu. Opowiedziała o trudach rozstania z poprzednią stacją.
Izabela Janachowska /Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM

Izabela Janachowska po wielu latach współpracy z TVN-em, zdecydowała się odejść ze stacji. Właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki w świecie mediów. W latach, gdy stacja emitowała "Taniec z gwiazdami”, była jedną z tancerek występujących w programie – od 2009 roku. Tańczyła między innymi z Radosławem Majdanem czy Przemysławem Saletą. Po trzech latach pracy nad "Tańcem z Gwiazdami” przestała udzielać się w stacji. Przez jakiś czas nie pojawiała się w mediach.

Utalentowana tancerka

Warto wspomnieć, że Izabela Janachowska wielokrotnie zdobywała tytuły mistrzyni Polski w tańcu, zdobyła także wiele medali dla Polski, między innymi została brązową medalistką Mistrzostw Świata z 2004 roku. Do telewizji powróciła w 2014 roku, by zatańczyć z Rafałem Brzozowskim w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" tym razem już "pod sztandarem" Polsatu. Przez kontuzję kolana musiała pożegnać się z karierą taneczną.  

Reklama

Ekspert ślubny

Kilka lat temu, w związku z przygotowaniami do własnego ślubu, zainteresowała się branżą ślubną, założyła bloga z poradami. Jesienią 2015 wróciła do współpracy z grupą TVN,  prowadziła w TVN Style, programy "I nie opuszczę cię aż do ślubu" oraz "W czym do ślubu".

Prowadząca program

Janachowska odeszła jednak z TVN-u. Już w lipcu 2021 poinformowała fanów, że rozpoczęła współpracę z Polsatem. Tancerka pojawiła się w "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" w całkiem nowej roli, a mianowicie prowadzącej show. Izabela Janachowska poprowadzi także inny program antenie Polsat Café.

Rozstanie z TVN

Tancerka rozmawiała z "Plotkiem" na temat swego odejścia ze stacji TVN: "To nie są proste decyzje, w TVN-ie spędziłam kawał mojego życia. TVN dał mi też kilka lat temu szansę, by realizować się w tematyce ślubnej, którą kocham i czuję. To rozstanie było ciężkie - poznałam tam wspaniałych ludzi, mam ogromny sentyment" - powiedziała. "Lubię natomiast, jeśli w życiu się coś dzieje. Nie boję się zmian, należy iść do przodu. Jestem optymistką, więc zakładam zawsze, że zmiany są na lepsze i mocno wierzę w to, że widzom Polsatu dam się poznać jako fajna osoba" - dodała. "Oprócz tego, że jestem w tym programie, będziemy realizować też weselny format, więc to będzie moje najnowsze dziecko" - podkreśliła. 

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska | Taniec z gwiazdami | Polsat | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy