Reklama

Reklama

Izabela Janachowska debiutuje w nowej roli

Izabela Janachowska dołącza do ogłoszonej już ósemki prowadzących największego Sylwestra w Polsce! Będzie to jej pierwszy Sylwester, na którym wystąpi w roli konferansjerki. Wiemy, że z tym zadaniem poradzi sobie wyśmienicie, gdyż ma już doświadczenie w prowadzeniu programów na żywo. Pod koniec sierpnia tancerka zadebiutowała jako współprowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Teraz czeka ją debiut na dużej scenie Stadionu Śląskiego!

Izabela Janachowska dołącza do ogłoszonej już ósemki  prowadzących największego Sylwestra w Polsce! Będzie to jej pierwszy Sylwester, na którym wystąpi w roli konferansjerki. Wiemy, że z tym zadaniem poradzi sobie wyśmienicie, gdyż ma już doświadczenie w prowadzeniu programów na żywo. Pod koniec sierpnia tancerka zadebiutowała jako współprowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Teraz czeka ją debiut na dużej scenie Stadionu Śląskiego!
Izabela Janachowska /Baranowski /AKPA

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie startuje o 20:00, prosto ze Stadionu Śląskiego.  Szampańską zabawę zapewnią nam najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej. Usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana i Pawła Domagałę.

Rozgrzewka w Polsat Go!

Każda dobra impreza zaczyna się od rozgrzewki, dlatego już o 19.00 w Sylwestra zapraszamy Państwa na Rozgrzewkę w Polsat Go (polsatgo.pl), tylko tu zobaczcie ekskluzywne materiały, nigdzie indziej nie publikowane. Nasza ekipa zajrzy za kulisy największej imprezy sylwestrowej w Polsce. Będziemy naprawdę blisko gwiazd! Tylko w Polsat Go (polsatgo.pl) największe nazwiska Sylwestrowej Mocy Przebojów odkryją przed nami swoje tajemnice i podejmą szalone wyzwania.

Reklama

Na chwilę przed wielkim wyjściem nasi prowadzący - Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski odwiedzą garderoby i porozmawiają o sylwestrowych kreacjach i makijażach oraz planach i postanowieniach noworocznych naszych Gwiazd. Mistrz kuchni Adam Borowicz zaprosi do baru i zaprezentuje najlepsze Sylwestrowe przepisy i zdradzi co jeść, aby następnego dnia być w formie.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski. Rozgrzewka w Polsat Go (polsatgo.pl) startuje o godzinie 19!

Zobacz również:

Nie żyje tancerz z "Tańca z Gwiazdami". Miał zaledwie 34 lata

Polska bez szans na Oscara! Ogromne rozczarowanie

Kim jest syn Małgorzaty Braunek? Poszedł w ślady ojca

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL