Reklama

Reklama

Ilona Łepkowska napisała książkę o... scenarzystce serialu

Ilona Łepkowska, scenarzystka nazywana królową polskich seriali, bo wymyśliła takie hity jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Barwy szczęścia", teraz napisała książkę. "Idealna rodzina" to powieść, której bohaterką jest scenarzystka serialu.

Ta książka mi się kiedyś przyśniła - zapewnia Ilona Łepkowska

"Ta książka mi się kiedyś przyśniła. Obudziłam się z myślą, jak to by było spotkać bohaterów, których wymyśliłam? Co mieliby mi do powiedzenia? I się przestraszyłam. A potem siadłam do pisania książki...", wyjaśnia Ilona Łepkowska. Bohaterka jej powieści jest scenarzystką i producentką serialu "Idealna rodzina". Niestety jej życie osobiste to chaos, a kobieta w końcu staje na skraju załamania nerwowego. A na jej upadek czeka mnóstwo osób.

"Humor, lekkość, cudna autoironia. Okazuje się, że fikcja literacka może nieźle namieszać w naszym życiu, ale i pokazać, o co tak naprawdę w nim chodzi. Czytałam pół nocy i nie mogłam się oderwać! Polecam" - mówi pisarka Magdalena Witkiewicz, która już przeczytała powieść Łepkowskiej.

Reklama

Po lekturze "Idealnej rodziny" jest również Barbara Kurdej-Szatan. "Zrozumieć co dzieje się w głowach ludzi zmagających się z tym światem na każdej płaszczyźnie i uświadomić sobie co jest w życiu naprawdę ważne. Niesamowita wyobraźnia autorki sprawia, że nie można oderwać się od metafizycznej historii Anny" - przekonuje aktorka.

Z kolei Anna Mucha dodaje: "Byłoby bardzo śmieszne, gdyby nie było takie niepokojące! Ilona Łepkowska jest inteligentna, ostra, dowcipna i niezwykle autoironiczna... i niech nam nawet nie próbuje wmawiać, że to tylko fantazja!".

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Łepkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje