Reklama

Reklama

"Hotel Paradise 5": Kiedy poznamy uczestników?

Właśnie ruszyły castingi do kolejnej edycji programu "Hotel Paradise". Już wiosną, na antenie TVN7, widzowie będą mogli zobaczyć piątą edycję kultowego reality show.

Właśnie ruszyły castingi do kolejnej edycji programu "Hotel Paradise". Już wiosną, na antenie TVN7, widzowie będą mogli zobaczyć piątą edycję kultowego reality show.
Kto tym razem zamelduje się w Hotelu Paradise? /TVN

"Hotel Paradise" to niekwestionowany pierwowzór dla innych tego typu programów. Zasady z pozoru są proste - mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Kto tym razem dostanie bilet do raju i zawalczy nie tylko o prawdziwe uczucie, ale też o 100 tysięcy złotych?

Kto tym razem zamelduje się w Hotelu Paradise?

Piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami i umysłami. Kto tym razem zamelduje się w Hotelu Paradise? Czy będą to przebojowi single oraz singielki otwarci na spontaniczne uczucie? A może wytrawni gracze, którzy przylecą z konkretnym planem. Każdy z uczestników wchodzi do hotelu z czystą kartą, po przekroczeniu jego progu karty zaczynają się zapisywać.

Reklama

Miłość, zdrada, intrygi i lojalność! Czy nowi uczestnicy będą potrafili trzymać się swoich twardych zasad? Czy pojawiające się uczucia, zakłócą chłodną kalkulację i rzucą ich w ogień namiętności? Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie. Co wygra w ostatecznej rozgrywce: miłość czy pieniądze?

Właśnie ruszył nabór do piątej polskiej edycji "Hotelu Paradise". Do programu mogą zgłaszać się wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat.

Czytaj więcej:

Kamil Durczok nie żyje. Znany dziennikarz miał 53 lata

"Rolnik szuka żony": Niespodzianka! Kogo wybrała Kamila?

Po latach żałuje, że go "zabił". "Popełniłem wielki błąd"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy