Reklama

"Hotel 52": Rosati wkracza do gry!

Gdy już wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci spokoju hotelowego personelu, na horyzoncie pojawi się dawna miłość Tomasza (Filip bobek), w tej roli niepokojąco piękna Weronika Rosati.

Bohaterka wstrząśnie nie tylko życiem Tomasza. Jakie będą tego konsekwencje?

Reklama

W przerwie na lunch Sara (Klaudia Halejcio) i Tomasz (Filip Bobek) rozmawiają o biznesplanie Tomasza. Konsjerż ma kilka pomysłów na przyciągnięcie nowych klientów. Chce podzielić się tym z Natalią (Laura

Samojłowicz). Waha się jednak, że jego plan nie jest dość dobry. Nagle rozmowę przerywa dzwonek telefonu. W słuchawce Tomasz słyszy znajomy, dawno niesłyszany głos, który mocno go poruszy...Tomasz na prośbę Sary zastępuje ją chwilowo przy recepcji. Wtem zauważa wchodzącą do Hotelu 52... Marię (Weronika Rosati), byłą ukochaną, która złamała mu serce. Kobieta wyjaśnia powód nagłej wizyty - uciekła od męża i nie zamierza do niego wracać. Prosi o pomoc...

Tomasz stara się zająć czymś myśli. Po spotkaniu z Marią nie może na niczym się skupić. Zabiera Sarę do klubu Check-in. Porywa ją od razu na parkiet i próbuje prowadzić do gorących rytmów tanga. Sara niestety zupełnie sobie nie radzi. Tomasz ukrywa rozczarowanie. Z Marią doskonale dogadywał się w tańcu... Sara wyczuwa, że Tomasza coś trapi. Zagaduje go o to. Tomasz nie wytrzymuje i wyjawia Sarze, że jego dziwne zachowanie jest wywołane niezapowiedzianą wizytą Marii.

Tomasz umawia się z Marią w kawiarni na mieście. Chce się dowiedzieć, co skłoniło ją do odejścia od bogatego męża i życia w luksusach. Eksnarzeczona wyjawia, że powodem jej ucieczki była chorobliwa, czasami groźna zazdrość męża. Maria szybko zrozumiała, że miliony na koncie nie dają ani szczęścia, ani spełnienia. Zaczęła tęsknić za wolnością i beztroską w ramionach Tomasza. Konsjerż namawia Marię, aby wzięła życie w swoje ręce i zrobiła z nim porządek - najpierw wynajęła adwokata i zajęła się rozwodem.

Emisja 2. odcinka 7. serii "Hotelu 52" już w czwartek, 12 września, w Polsacie.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Filip Bobek | Weronika Rosati | Hotel 52 | aktorka | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje