Reklama

"Galeria" nie wróci na antenę TVP

Serial "Galeria"- wbrew wcześniejszym zapowiedziom - nie wrócił w poniedziałek na antenę Jedynki. TVP nie przedłużyła ostatecznie umowy na realizację nowych odcinków. W ramówce miejsce przeznaczone dla tej telenoweli zajął serial "Wszystko przed nami".

Trzeci sezon telenoweli "Galeria" miał być pokazywany od poniedziałku do czwartku o 18.45 począwszy 28 stycznia. ATM Grupa rozpoczęła już zdjęcia do nowych odcinków serialu, a TVP umieściła serial w ramówce dla prasy, którą przedrukowały tygodniki telewizyjne. Jednak ostatecznie do rozpoczęcia emisji nowych odcinków nie doszło.

Reklama

Widzowie, którzy chcieli zobaczyć Julię Pietruchę w więzieniu, albo Łukasza Garlickiego w roli ojca - muszą obejść się smakiem.

Z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że początkowo zarząd TVP był przychylny emisji trzeciej serii "Galerii", ale ostatecznie przeforsowano decyzję, że serialu wiosną jednak nie będzie. Powodem miały być niezadowalające wyniki oglądalności produkcji.

"Umowa na emisję 'Galerii' w kolejnym sezonie nie została przedłużona" - przyznaje w rozmowie z Wirtualnymimediami Joanna Stempień-Rogalińska, rzecznik prasowa TVP.

"Na razie nie komentujemy tej sprawy" - mówi Magdalena Łukasiuk z ATM Grupy.

"Galeria" pojawiła się na antenie TVP1 prawie równo rok temu. Miała już spaść z ramówki po pierwszej serii z powodu niezadowalających wyników oglądalności. Jednak ostatecznie zdecydowano się na jej kontynuację jesienią 2012. Miała wtedy 1,83 mln widzów, o 280 tys. mniej niż wiosną 2012.

W związku ze zdjęciem "Galerii" zdecydowano o tym, że pasmo przeznaczone na ten serial zajmie telenowela "Wszystko przed nami", emitowana od stycznia we wtorki o 21.30. W tym tygodniu TVP1 nadaje jego powtórki, a od przyszłego będą pokazywane już odcinki premierowe.

"Wszystko przed nami", stworzone przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę, kolejny raz zmieniło pasmo emisji - jesienią 2012 nadawano je bowiem od poniedziałku do czwartku o 18.15. Serial w sezonie jesiennym miał mniej widzów niż "Galeria".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: antena | galerie | TVP | Galeria | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje