Reklama

Filip Chajzer i "baleron splendoru"

12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN-u. Najbliższe miesiące upłyną pod znakiem telewizyjnych nowości, jednak nie zabraknie też starszych, sprawdzonych formatów.

Jedynym z najpopularniejszych programów stacji jest magazyn śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". W roli reportera ponownie zobaczymy w nim Filipa Chajzera, który w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że widzom show nie pozwoli się nudzić.

Reklama

- Jak widać, pomysły się nie kończą - stwierdził. - To jest taki program, w którym życie pisze scenariusze. A życie - wiadomo - ciągle jest nowe. I znowu jest fajne. A czasami smutne. W związku z tym tych tematów nigdy nie zabraknie.

Bez wątpienia obecność Chajzera to w popularnej "śniadaniówce" prawdziwy powiew świeżości. Jako młody dziennikarz sprawnie porusza się w wirtualnym świecie i wyszukuje ciekawe tematy, które później prezentuje w "DD TVN".

Jednym z takich "smaczków" okazał się odkryty przed niego "baleron splendoru", czyli seria żartów z... niebieskiej kurtki, popularnego ubioru zimowego. "To są takie rzeczy, o których ludzie nie wiedzą, one sobie żyją gdzieś w undergroundzie, tylko trzeba umieć znaleźć je w Internecie i wyciągnąć je na światło dzienne, bo tego jest więcej (...) - stwierdził dziennikarz. - Tego jest naprawdę dużo, to się nigdy nie skończy.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

źródło: Agencja TVN/x-news

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje