Reklama

Reklama

"Farma": Światowy fenomen nareszcie w Polsce!

"Farma" to format, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Tym razem uczestnicy mogą zapomnieć o wygodnym życiu w rajskiej scenerii. Polsat zaprosił do programu osoby, które świadomie porzucą swój nowoczesny styl życia i wyruszą ku wielkiej przygodzie, zamieszkując w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i… Internetu! Towarzyszyć im będą dwie zjawiskowe prowadzące - Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska.

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska

"Z ponad tysiąca zgłoszeń do programu, które spłynęły z całego kraju w przeciągu kilku dni, wyłoniono kilkunastu uczestników. Każdy z nich jest pewny jednego - chce zamienić swoje dotychczasowe wygodne, miejskie życie na rzecz wiejskiego, na łonie natury" - informuje Polsat. 

Czego mogą spodziewać się uczestnicy? Pobudki o świcie, opieki nad zwierzętami, zarządzania hektarami ziemi oraz obowiązków, z którymi wcześniej nie mieli styczności. "Farma" zapewni im powrót do korzeni i rolniczą codzienność! Aby przeżyć mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Między nimi zawiążą się niespodziewane sojusze, przyjaźnie a może nawet...miłość! Widzowie programu mogą spodziewać się bezkompromisowych pojedynków i zaskakujących wyzwań. 

Reklama

Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się któryś z uczestników, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych!

"Farma": Uzdolnione i piękne prowadzące!

Dużym zaskoczeniem jest fakt, że w przygodę pełną wyzwań, wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać "farmerów" w ich drodze do tytułu Super Farmera!

Marcelina Zawadzka popularność zyskała zwyciężając w konkursie Miss Polonia w 2011 roku, obecnie jest jedną z najbardziej znanych prezenterek telewizyjnych. Jej uroda, talent i charyzma wielokrotnie zostały docenione przez widzów, dzięki którym otrzymała m.in. prestiżową statuetkę Telekamery w kategorii "nadzieja telewizji". Towarzyszyć jej będzie influencerka Ilona Krawczyńska, znana z duetu sióstr ADiHD.

Emisja programu zaplanowana jest na wiosnę 2022 w Telewizji Polsat. 

Czytaj także: "Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł w 2. odcinku? Niespodzianka?
Czytaj także:  Kasia Łaska nie tylko o programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Potężne wyzwanie

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: farma | reality show | Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje