Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł w 2. odcinku? Niespodzianka?

Za nami drugi odcinek roztańczonego show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Niestety nie dla każdego poniedziałek był szczęśliwym dniem. Z programem 6 września pożegnali się Fit Oldboy i Paulina Biernat. Co działo się parkiecie?

Sporo działo się na parkiecie w 2. odcinku 12 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Co działo się w poniedziałkowy wieczór na parkiecie roztańczonego show Polsatu? Które pary zachwyciły widzów i jurorów, a które zawiodły?

"Taniec z Gwiazdami": Co działo się w 2. odcinku?

Drugi odcinek był poświęcony miłości. Zajrzeliśmy za kulisy serc gwiazd 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Mieliśmy okazję poznać wiele szczegółów, które do tej pory gwiazdy nikomu nie ujawniły.

W romantyczny nastrój wprowadzili nas Piotr Mróz i Hania Żudziewicz. Walc angielski w wykonaniu tej pary był delikatny i bardzo zmysłowy. Jurorzy byli jednomyślnie zachwyceni. "Zmroziło mnie i to bardzo pozytywnie. Jesteś w czepku urodzony" - powiedziała Iwona Pavlović. Para zgarnęła aż 33 punkty.

Reklama

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprezentowali skocznego jive'a do piosenki "Marry You". Były łzy wzruszenia, ale i ostre słowa ze strony jurorów. "W twoim jive’ie nie było miłości" - powiedział Michał Malitowski. Jurorzy przyznali im 22 punkty.

Najbardziej umięśniony emeryt Fit Oldboy zakręcił w tańcu Pauliną Biernat. Para zaprezentowała dostojnego walca wiedeńskiego do piosenki jurora Andrzeja Piasecznego. "Jak ciebie widzę, zawsze wciągam brzuch" - zażartowała Iwona Pavlović. Para zdobyła 20 punktów.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli quickstepa. ich występ był bardzo energetyczny. Czy ich starania zostały docenione przez jury? "Trochę się pogubiliście. Zdecydowanie wolę ciebie w tańcach latynoamerykańskich" - podsumował Michał Malitowski. Para otrzymała zaledwie 19 punktów.

Czytaj więcej: Oliwia Bieniuk w szczerym wyznaniu

Urodzony 8 marca Łukasz "Juras" Jurkowski twierdzi, że ma sporo w sobie kobiecej energii. Miał dziś okazję pokazać się z zupełnie innej strony w ognistej rumbie w parze z Wiktorią Omyłą. To jednak nie koniec niespodzianek - Juras popisał się także talentem wokalnym. W choreografii pojawiła się jego córka, Julka. "To była katastrofa, ale masz w sobie jakąś prawdę i to się liczy" - powiedział Michał Malitowski. Jurorzy ocenili ich występ na 25 punktów.

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski zaprezentowali magicznego walca wiedeńskiego. W ich choreografii pojawił się sam Tomek Szymuś z akordeonem w dłoniach. Michał Malitowski stwierdził, że był to najlepszy występ  tego odcinka. Posypały się pochwały także z ust innych jurorów. Jury oceniło ten występ na 32 punkty.

Radek Liszewski i Lenka Klimentova zatańczyli seksowną sambę. W choreografii mieliśmy okazję poznać historię z początków znajomości Radka i jego żony, Doroty. Taniec zakończył się pocałunkiem... Radka i Doroty. Jury oceniło ten występ na 26 punktów.

Czytaj więcej: Radek Liszewski: Muzyka w tańcu mi nie przeszkadza!

Ta para to klasyczne papużki-nierozłączki. Mowa o Kajrze i Sławomirze. Nie mogło zatem zabraknąć w odcinku poświęconym miłości śpiewającego Sławomira. Do takiego akompaniamentu Magdalena "Kajra" Kajrowicz, której partnerował Rafał Maserak, dała z siebie wszystko. Było romantycznie i z klasą. "Jestem oczarowana twoją kontrolą ciała. Masz przy tym dużo wdzięku" - podsumowała występ Iwona Pavlović. Jurorzy ocenili ten taniec na 30 punktów.

Iza Małysz i Stefano Terrazzino sensualną rumbą zamknęli poniedziałkowy odcinek. Piękne show nieco ostudzili surową oceną jurorzy. Iza została przytulona dla otuchy przez wszystkich jurorów - wciąż oswaja medialny świat. Obiecała dać z siebie jeszcze więcej podczas kolejnych odcinków. Para zdobyła 25 punktów.

Czytaj więcej: Iza Małysz otwiera się w tańcu. To jest jej czas!

Z show w drugim odcinku niestety pożegnali się Fit Oldboy i Paulina Biernat. Trzecia odsłona 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już 13 września w Polsacie.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje