Reklama

Dziewczyna z reklamy w nowym serialu Dwójki?

Barbara Kurdej-Szatan, choć zagrała w sześciu serialach i dwóch filmach, znana jest przede wszystkim z... reklam jednej z sieci komórkowych. To niebawem może się zmienić, aktorka jest bowiem jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w nowym serialu "Baron 24", który wiosną przyszłego roku ma zastąpić na antenie Dwójki "rodzinkę.pl"!

Niewiele osób pamięta ją jako klientkę salonu fryzjerskiego z "Barw szczęścia", Halinkę z "Na dobre i na złe", Nataszę z "I kto tu rządzi?" i Iwonę z "Plebanii", więcej kojarzy z występów z zespołem Soul City w 2. edycji show "X Factor" i z musicalu "Deszczowa piosenka" wystawianego w warszawskim Teatrze Roma.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan - absolwentka krakowskiej szkoły teatralnej - była do niedawna jedną z wielu młodych aktorek starających się... zaistnieć i przyjmujących nawet malutkie rólki, byle tylko pracować. Kiedy Basia zgodziła się na udział w serii reklam jednej z sieci komórkowych, nie przypuszczała, że będzie to jej przepustka do kariery!

Dziś stoją przed nią otworem drzwi najlepszych stołecznych teatrów - to ona już w listopadzie zastąpi Małgorzatę Sochę, czyli Zuzę z "Na Wspólnej", w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz Sam" na deskach Teatru 6. Piętro, a od najbliższej soboty grać będzie w Teatrze Kamienica w komedii "Old Love" u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, czyli Grażynki Lubicz z "Klanu", Artura Barcisia i Mateusza Banasiuka, czyli Jerzego Kolędy i Jurka Jaroszego z "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan jest też jedną z kandydatek do głównej roli w nowym serialu Dwójki "Baron 24", którego produkcja ma ruszyć pod kierunkiem Doroty Kośmickiej-Gacke tuż po zakończeniu zdjęć do 5. sezonu "rodzinki.pl". Dowiedzieliśmy się, że Basia najprawdopodobniej zagra w "Baronie 24" z Tomaszem Karolakiem oraz Izabelą Kuną i że to wokół jej postaci koncentrować się będzie fabuła sitcomu mającego wiosną zastąpić na antenie TVP2 "rodzinkę.pl".

Wszystko wskazuje na to, że Barbara Kurdej-Szatan już wkrótce stanie się gwiazdą i zrobi karierę, o jakiej do niedawna nawet nie śmiała marzyć!

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Baron 24 | nowy serial | Barbara Kurdej-Szatan | reklamy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje