Reklama

Reklama

"Dynastia": Gwiazdor serialu trafił do szpitala

John James to aktor, którego wielu polskich widzów może kojarzyć z roli Jeffa Colby'ego w serialu "Dynastia". Obecnie przebywa w Belgradzie, gdzie pracuje przy filmie, w którym gra obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Właśnie w stolicy Serbii przydarzył mu się przedziwny wypadek.

Wypadek gwiazdora serialu "Dynastia"

Wchodząc do restauracji, John James uderzył głową w szklane drzwi. Uderzenie było tak mocne, że James wylądował w szpitalu.

65-letni gwiazdor jest w trakcie zdjęć do filmu "My son Hunter" ("Mój syn Hunter"), który inspirowany jest życiem Huntera Bidena, syna obecnego prezydenta USA. Fabuła skupia się na jego niejasnych interesach i hulaszczym życiu, które wiódł Hunter. Johnowi Jamesowi przypadła rola Joe Bidena, ojca głównego bohatera.

"W scenariuszu jest wszystko - pieniądze, władza, chciwość, seks, narkotyki i alkohol. To przypomina mi 'Dynastię'" - zachwalał aktor przed rozpoczęciem zdjęć.

Reklama

O ile prace na planie zdjęciowym przebiegają bezpiecznie, to po godzinach pracy aktora dopadł pech.

"Wchodziłem do belgradzkiej restauracji i zderzyłem się ze szklanymi drzwiami. Miałem duże rozcięcie nad okiem, a na chodniku było dużo krwi. Byłem dość oszołomiony i zostałem przewieziony do szpitala. To była sobotnia noc i jak to podczas sobotnich nocy na oddziałach ratunkowych bywa, panowało tam szaleństwo, ale otrzymałem bardzo fachową pomoc" - powiedział James telewizji Fox News.

Aktorowi założono kilka szwów

Aktorowi założono kilka szwów i już w poniedziałek wrócił na plan zdjęciowy. O tym, że wypadek nie był groźny, świadczy fakt, że John James już sobie żartuje z tego pechowego wydarzenia.

"Gram potykającego się i popełniającego gafy Joe Bidena już od ponad miesiąca. Myślę, że wzniosłem metodę Stanisławskiego na nowy poziom" - skomentował dowcipnie swoją nieprzyjemną przygodę. Przywoływana przez niego technika aktorska opiera się na założeniu, że aktor musi w prawdziwym życiu doświadczyć podobnych emocji i sytuacji, co kreowany przez niego bohater, bo tylko wtedy dobrze zagra swoją rolę.

Czytaj również:

"Harry Potter": Uroczystość bez J.K. Rowling. Problemem jej poglądy

Piotr Gąsowski trafił do szpitala. Jaki jest jego stan?

Kamil Durczok nie żyje. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb dziennikarza?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dynastia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje