Reklama

Reklama

"Domówka u Dowborów"​: Instagramowy program z wakacyjną formułą

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chcą stworzyć namiastkę wakacji osobom, które nie mogą w tym roku wyjechać na urlop. Dlatego przez całe lato będą emitować swój wymyślony na czas kwarantanny program "Domówka u Dowborów" w nowej, letniej odsłonie.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska założyli kanał na Youtubie

Instagramowy program popularnego małżeństwa zdobył w czasie pandemii wierną rzeszę fanów, a oglądalność niektórych odcinków dochodziła do 200-300 tysięcy wyświetleń.

Jeszcze w maju Koroniewska i Dowbor zapowiedzieli, że "Domówka u Dowborów" będzie emitowana w mediach społecznościowych nawet po zakończeniu ogólnospołecznej kwarantanny.

Teraz idą dalej, zapowiedzieli bowiem, że latem będą tworzyć specjalne odcinki swojego show, które będą poświęcone podróżom i ciekawym zakątkom świata.

"Część z was nie może pojechać na wakacje, nie może sobie na to pozwolić, bo wcześniej przez długi czas musiała być na wakacjach (...). Wpadliśmy na taki pomysł, żeby prowadzić rozmowy z ludźmi, którzy inspirują nas w podróżniczy sposób. I tymi, którzy wyjeżdżają, i takimi, którzy już mieszkają za granicą" - zapowiedziała Joanna Koroniewska w najnowszej relacji na żywo.

Reklama

Pierwszym zaproszonym do programu gościem będzie Agata Młynarska, która od tygodnia przebywa w Hiszpanii. "Zapytamy ją, jak to zrobiła, jak jej tam jest i dlaczego ona, a nie my" - zażartowała Joanna Koroniewska.

Emisja odcinka dziś o godzinie 22.00 na instagramowym kanale Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor | Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama