Reklama

"Dom z papieru": Kiedy zakończenie uwielbianego przez widzów serialu?

Pierwsza część piątego sezonu serialu "Dom z papieru" jest już dostępna na platformie Netflix. Czym tym razem zaskoczą nas twórcy?

Pierwsza część piątego sezonu serialu "Dom z papieru" jest już dostępna na platformie Netflix. Czym tym razem zaskoczą nas twórcy?
Kadr z 5. sezonu La Case de Papel /Netflix / The Hollywood Archive / Avalon/Photoshot/East News /East News

Pierwsza część finałowego piątego sezonu serialu "Dom z papieru", została udostępniona na Netfliksie. Światowy fenomen został przejęty przez platformę Netflix od hiszpańskiej stacji Antena 3.

Pierwsze odcinki "Domu z papieru" widzowie mogli obejrzeć cztery lata temu. W początkowych sezonach serialu widzowie śledzili losy grupy zaprzyjaźnionych ze sobą przestępców, która próbowała wykraść milion euro z hiszpańskiej mennicy.

Reklama

Kolejne dwa sezony, jak i ostatni, skupiają się na drugim napadzie ekipy Profesora. Tym razem przestępcy porwali się na zuchwały wyczyn: ich celem stało się zagrabienie złota z Banku Hiszpanii. 4. sezon serialu przyniósł tyle zwrotów akcji, że fani już nie mogą doczekać się zakończenia historii najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie!

Pięć premierowych odcinków wskazuje, że to początek końca gangu Profesora. Jego członkowie nie starają się już zdobyć jak największego łupu, a jedynie wyjść cało z całej sytuacji. 

"La casa de papel" pobił wszelkie rekordy popularności

Choć "Dom z papieru" na początku nie cieszył się zbyt dużą popularnością, to hiszpański serial zyskał drugie życie, gdy zainteresował się nim Netflix. Okazało się, że wrzucenie dwóch sezonów serialu (zgodnie z numeracją platformy) okazało się absolutnym strzałem w dziesiątkę!

Historia przestępców, którzy pierwotnie napadli na hiszpańską mennicę, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem widzów i zyskała grono fanów na całym świecie! Teraz fani serialu mogą już zobaczyć pierwszą część 5. sezonu produkcji

"Dom z papieru" - kiedy wielki finał serii?

3 grudnia 2021 roku - dokładnie kwartał po premierze pierwszej części telewidzowie w końcu obejrzą finał serialu i zakończenie spektakularnego napadu ekipy Profesora.

Sezon 5. "Domu z papieru", podobnie jak poprzednie sezony kultowej produkcji, pokazane zostaną premierowo na platformie Netflix. Nowych odcinków serialu nie będzie można obejrzeć w telewizji, bowiem serwis nie sprzedaje w Polsce licencji na emisję swoich produkcji.

W związku z tym wszystkie odcinki "Domu z papieru" można niezmiennie oglądać wyłącznie na platformie Netflix.

Czytaj także:  Oprah Winfery: Traumatyczne dzieciństwo

Czytaj także: "Nie czas umierać": Premiera 1 października [nowy zwiastun]

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Dom z papieru | Netflix | Nowy sezon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama