Reklama

Reklama

"Dom z papieru": Jest zwiastun finałowego sezonu

Jesteście ciekawi zakończenia historii grupy przestępców w maskach Salvadora Dalego? Netflix właśnie podkręcił atmosferę i opublikował zwiastun 5. sezonu "Domu z papieru", który zwieńczy opowieść o napadzie na Bank Hiszpanii! Kiedy zobaczymy ostatnie odcinku kultowej produkcji?

"Dom z papieru" powraca już 3 września

"Dom z papieru" pobił wszelkie rekordy popularności

Choć "Dom z papieru" na początku nie cieszył się zbyt dużą popularnością, to hiszpański serial zyskał drugie życie, gdy zainteresował się nim Netflix. Okazało się, że wrzucenie dwóch sezonów serialu (zgodnie z numeracją platformy) okazało się absolutnym strzałem w dziesiątkę!

Historia przestępców, którzy pierwotnie napadli na hiszpańską mennicę, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem widzów i zyskała grono fanów na całym świecie! Fani serialu obecnie z zegarkiem w ręku wyczekują 5. sezonu produkcji, który ma zwieńczyć historię ekipy Profesora!

Reklama

Pierwsze odcinki "Domu z papieru" widzowie mogli zobaczyć cztery lata temu. W początkowych sezonach serialu widzowie mogli śledzi losy grupy zaprzyjaźnionych ze sobą przestępców, która próbowała wykraść milion euro z hiszpańskiej mennicy.

Kolejne dwa sezony, jak i nadchodzący - ostatni, skupiają się na drugim napadzie ekipy Profesora. Tym razem przestępcy porwali się na zuchwały wyczyn: ich celem stało się zagrabienie złota z Banku Hiszpanii. 4. sezon serialu przyniósł tyle zwrotów akcji, że fani już nie mogą doczekać się zakończenia historii najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie!

Netflix opublikował zwiastun finałowego sezonu "Domu z papieru"

Ostatnio nowe odcinki serialu "Dom z papieru" zostały pokazane na platformie Netflix rok temu, a dokładnie 3 kwietnia 2020 roku. Wtedy widzowie mogli obejrzeć w internetowej bibliotece amerykańskiego giganta wszystkie odcinki 4. sezonu produkcji. Wydarzenia, zwroty akcji i inne niespodziewane losy bohaterów w czwartej części serialu nieraz doprowadzały serca fanów do gardeł!

Na szczęście, Netflix zaspokoił już ciekawość żądnych nowych odcinków fanów. Okazuje się jednak, że 5. sezon serialu zostanie wyemitowany w dwóch częściach. Najpierw widzowie zobaczą część pierwszą, a potem drugą finału "Domu z papieru".

Premiera finałowych odcinków serialu "Dom z papieru" zaplanowana jest na: 3 września 2021 r. - wtedy widzowie zobaczą pierwszą część 5. sezonu serialu, oraz 3 grudnia 2021 r. - dokładnie kwartał po premierze pierwszej części telewidzowie w końcu obejrzą finał serialu i zakończenie spektakularnego napadu ekipy Profesora.

"Dom z papieru 5": Gdzie oglądać?

Sezon 5. "Domu z papieru", podobnie jak poprzednie sezony kultowej produkcji, pokazane zostaną premierowo na platformie Netflix. Nowych odcinków serialu nie będzie można obejrzeć w telewizji, bowiem serwis nie sprzedaje w Polsce licencji na emisję swoich produkcji w telewizji.

W związku z tym wszystkie odcinki "Domu z papieru" można niezmiennie oglądać wyłącznie na platformie Netflix.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dom z papieru | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje