Reklama

Reklama

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": Tancerze poszukiwani!

Producenci "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" poszukują tancerzy, którzy chcieliby wziąć udział w piątej edycji show. Kolejna odsłona programu będzie emitowana w telewizji Polsat od marca 2016 roku.

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Oznacza to, że na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zobaczymy nowych tancerzy. Kogo w takim razie zabraknie? Czy ponownie zobaczymy Rafała Maseraka, który nie ma szczęścia do polsatowskiej edycji show (trzykrotnie był trzeci, a ostatnio musiał się wycofać z powodu kontuzji partnerki)? Agnieszka Kaczorowska już wyraziła chęć udziału w nowej edycji, a co z Tomaszem Barańskim? I czy wróci Stefano Terrazzino? Tego dowiemy się dopiero na wiosnę...

"Spełnij swoje marzenia i zostań tancerzem, którego zna cała Polska! Jeśli masz intrygującą osobowość, uwielbiasz występować przed kamerą, a poprzez taniec potrafisz opowiedzieć emocjonującą historię - to jest szansa właśnie dla Ciebie. Poszukujemy nowych gwiazd tańca do kolejnej edycji 'Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami', która na antenie telewizji Polsat będzie emitowana od marca 2016" - zachęcają producenci tanecznego show.

"Jeżeli masz bardzo dobre umiejętności taneczne, nienaganną prezencję oraz chęci i czas na 100% zaangażowanie się we współtworzenie wyjątkowego widowiska tanecznego - nie czekaj, to jest właśnie ten moment" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na oficjalnym profilu programu"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na Facebooku.

Kandydaci proszeni są o przesyłanie zgłoszenia na adres casting@rochstar.tv zawierającego następujące informacje:
1. Imię i nazwisko
2. Wiek
3. Wzrost/waga
4. Klasę taneczną/styl, informacja o szerszych umiejętnościach tanecznych
5. Najważniejsze osiągnięcia taneczne
6. Zdjęcie (portret, sylwetka, w tańcu)
7. Adres zamieszkania, adres mailowy i numer telefonu.

Reklama

Zgłaszający się na casting powinni mieć ukończone 18 lat oraz nie przekraczać 30. roku życia i posiadać klasę taneczną "S" w przynajmniej jednym stylu. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 grudnia, casting planowany jest 19 grudnia 2015 roku.

Czytaj również:
"Taniec z gwiazdami": Sławomir Świerzyński w nowej edycji?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje