Reklama

Reklama

"Cuda": Przywrócić wiarę w moc wybaczania

Trwają zdjęcia na planie nowej produkcji Telewizji Polsat "Cuda". Wśród reżyserów serialu znalazła się m.in. Katarzyna Jungowska ("Linia życia"). Na widzów czeka pełne spektrum emocji - od wzruszeń, przez smutek, aż po śmiech i radość. Dokładnie takich, jakie towarzyszą nam, gdy w naszym życiu dzieją się cuda. Każdy odcinek będzie zamkniętą historią, która została zainspirowana przez prawdziwe wydarzenia.

Jedną z ról w serialu "Cuda" zagra Mariusz Drężek


"Cuda" to serial, na który składa się 20 niepowiązanych ze sobą fabularnie opowieści. Każdy odcinek jest wzruszającą historią ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu niezwykłych zbiegów okoliczności. Przeżyte wydarzenia nie tylko zmieniły ich na zawsze, ale pozwoliły uwierzyć, że kiedy kończą się zasoby ludzkiej wytrzymałości i siły, potrzebny jest... cud!

"Cuda": Nowy serial Polsatu

- W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy człowiek myśli "nie ma przypadków". Mocno wierzę w to, że każdy ma swój los zapisany gdzieś w gwiazdach, a najbardziej beznadziejna sytuacja może nagle zmienić się na korzyść. Serialem "Cuda" chcę przywrócić ludziom wiarę i nadzieję na lepszy świat w sprawiedliwość i moc wybaczania. Chcę, aby każdy uwierzył, że "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". Ten serial ma dodawać otuchy w ciężkich chwilach, ma wzruszać i nie pozwalać tracić nadziei, że dobro zwycięża. Trzeba tylko głęboko wierzyć i myśleć pozytywnie. A wtedy można liczyć na prawdziwe cuda - mówi reżyser Katarzyna Jungowska, prywatnie córka Grażyny Szapołowskiej.

Reklama

Producentem serialu jest Polot Media - znany z takich produkcji, jak: "Kowalscy kontra Kowalscy", "Komisarz Mama" czy "Kuchnia".

"Cuda" będzie można obejrzeć na Polsat Box Go w przyszłym roku.

Zobacz również:

Nie żyje tancerz z "Tańca z Gwiazdami". Miał zaledwie 34 lata

Polska bez szans na Oscara! Ogromne rozczarowanie

Kim jest syn Małgorzaty Braunek? Poszedł w ślady ojca

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Jungowska | Cuda (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy