Reklama

Reklama

Colin Farrell w serialu o Pingwinie, przeciwniku Batmana

Zmieniony nie do poznania Colin Farrell w roli Pingwina był jedną z największych atrakcji pierwszego zwiastuna filmu "Batman" Matta Reevesa. Zgodnie z zapowiedziami aktora, jego postaci w gotowym filmie będzie niewiele. Fani legendarnego złoczyńcy nie mogą mieć jednak powodów do narzekania. Z ostatnich zapowiedzi wynika, że platforma streamingowa HBO Max i studio Warner Bros. Television rozpoczęły pracę nad serialem, którego głównym bohaterem będzie właśnie Pingwin.

Colin Farrell (w środku) jest w "Batmanie" nie do poznania

Wytwórnie Warner Bros. i DC Comics podążają ścieżką wydeptywaną właśnie przez studia Disneya i Marvela, które pracują jednocześnie nad filmami i serialami tzw. Kinowego Uniwersum Marvela, które uzupełniają się fabularnie. Podobnie będzie w przypadku konkurencyjnego studia komiksowego. Wyreżyserowany przez Matta Reevesa "Batman" ma być uzupełniony dwoma serialami. Bohaterami pierwszej takiej produkcji będą policjanci z Gotham City. Druga zostanie poświęcona Pingwinowi.

Coli Farrell jako Pingwin w "Batmanie"

Jak donosi portal "Variety", projekt serialu jest we wczesnej fazie przygotowania. Ma on opowiadać o drodze Pingwina do władzy nad przestępczym półświatkiem Gotham. Rolę superzłoczyńcy ma powtórzyć w nim Colin Farrell, a projekt porównywany jest do głośnego filmu Briana De Palmy "Człowiek z blizną". Informacji tych póki co nie potwierdzili przedstawiciele HBO Max, platformy, na którą serial ten miałby trafić.

Reklama

Projekt serialu o Pingwinie nie ma jeszcze tytułu. Jego producentami wykonawczymi mają być Matt Reeves i Dylan Clark, a produkcją zajmie się studio Warner Bros. Television. Jego kinowy oddział teraz przygotowuje się do premiery filmu "Batman", w którym w rolę Człowieka-Nietoperza wciela się Robert Pattinson. Film trafi do kin 4 marca przyszłego roku.

Platforma HBO Max, podobnie jak Disney+, stawia na komiksowe seriale, które są uzupełnieniem filmy z uniwersum DC Comics. W styczniu 2022 roku pojawi się tam serial "Peacemaker". Jego bohaterem będzie tytułowy superbohater, który debiutował na dużym ekranie w filmie "Legion samobójców: The Suicide Squad". W tę postać wciela się John Cena. Na początku przyszłego roku na HBO Max pojawi się też trzeci sezon serialu animowanego "Harley Quinn", a w produkcji jest także serial o Zielonej Latarni i tajemniczy projekt pod tytułem "Justice League Dark".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Colin Farrell | Batman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje