Reklama

Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

Jak co roku wiosną stacje telewizyjne odświeżają swoją ramówkę. Już niebawem zobaczymy więc premiery nowych show oraz nowe odcinki tych, które już zdobyły uznanie telewidzów. Ruszyła już giełda nazwisk gwiazd, które zasilą nowe i stare programy.

Skoczą do wody

Reklama

O tym show - "Celebrity Splash" - nowym na naszym telewizyjnym rynku - wprawdzie już pisaliśmy, ale wówczas nie było jeszcze wiadomo, kto się w nim pojawi. Jedynym pewnym nazwiskiem była Otylia Jędrzejczak, która w programie pełnić będzie rolę jurorki.

Dziś wiemy już nieco więcej. Do grona sędziów - oceniających celebrytów skaczących do basenu - dołączy znakomita aktorka Danuta Stenka oraz dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch. Decyzja gwiazdy serialu "Lekarze" wywołała mnóstwo kontrowersji, bo aktorka dotychczas unikała udziału w tego typu programach. Nie mamy jednak wątpliwości, że w nowej dla siebie roli - sędzi - sprawdzi się znakomicie.

W programie wystąpi dwanaście pań i dwunastu panów. Podobno lista uczestników nie jest jeszcze zamknięta, ale już mówi się o udziale w show aktorów Przemysława Cypryańskiego, Roberta Moskwy, Marcina i Rafała Mroczków, showmana Bilguuna Ariunbaatara, byłego zapaśnika Andrzeja Suprona, a także Przemysława Salety i wokalisty Michała Wiśniewskiego. Z pań wymieniane są m.in aktorki - Monika Mrozowska i Dorota Stalińska. Ile w tym prawdy, a ile tabloidowych spekulacji - dowiemy się niebawem.

Zatańczą

Tego show nie trzeba nikomu przedstawiać. Profesjonalna muzyka, piękne kostiumy i gwiazdy z pierwszych stron gazet w ramionach zawodowych tancerek i tancerzy. Kto zawiruje na parkiecie w trzecim sezonie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

I tu plotkarskie portale prześcigają się w domysłach. Wiadomo, że zaproszenie do udziału w programie przyjęła Ewa Kasprzyk. Na parkiecie mają pojawić się także aktorki Sylwia Juszczak, Julia Pogrebińska, piosenkarka Tatiana Okupnik oraz modelka Kamila Szczawińska. A panowie? Na parkiecie zaprezentuje się windsurfer Wojtek Brzozowski, aktor Łukasz Garlicki, Norbi, Grzegorz Łapanowski, szef kuchni i prowadzący program "Top Chef" oraz bokser Marcin Najman. Jako uczestnika wymienia się także Radosława Liszewskiego - lidera zespołu Weekend.

Pokażą inną...

Muzyczne show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już podbiło serca widzów. W tej chwili trenują uczestnicy trzeciego sezonu programu. Muzycznym i scenicznym metamorfozom poddadzą się m.in. aktorzy: Katarzyna Ankudowicz, Anna Czartoryska-Niemczycka, Kaja Paschalska, Robert Rozmus. Swój talent zaprezentują także piosenkarka Kasia Cerekwicka, tancerz Stefano Terrazzino i wokalista Grzegorz Wilk. Pojawi się też Matti Jakubiec, młody artysta, członek zespołu NEO, który w 2012 roku wystąpił w programie "Bitwa na głosy".

...i nową twarz

Test białej rękawiczki i perfekcyjne prasowanie koszul to już przeszłość. W nowym sezonie Małgorzata Rozenek z "Perfekcyjnej pani domu" zamieni się w demoniczną panią inspektor wizytującą zaniedbane hotele, zapuszczone motele i zajazdy. W nowym programie "Piekielny hotel" przeprowadzać będzie ich metamorfozy. Format powstał w USA, gdzie gospodarzem "Hell's Hotel" był Gordon Ramsay. Nie mamy wątpliwości, że pani Małgorzata będzie jego godną następczynią.

W zupełnie nowej roli zobaczymy także sympatyczną aktorkę Katarzynę Bujakiewicz, która została jurorką programu "Mali giganci". W sędziowskim teamie znalazła się też Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki. W tym show występować będą dzieci utalentowane wokalnie, tanecznie, aktorsko lub recytatorsko. Ich opiekunami będą m.in. aktorka Aneta Todorczuk-Perchuć i muzyk Piotr Rubik.

JBJ

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje