Reklama

Reklama

Chciała się zabić, bo ja zdradził?

Postanowiła trzymać dziewictwo do ślubu. Miłosz nie był tym zachwycony... W najbliższym odcinku Bożenka nakryje go w intymnej sytuacji z Martą. Jak zareaguje na zdradę?

Przed Bożenką Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) trudne dni. Dostanie lekcję życia. Okaże się, że wyznawanych przez nią zasad nie podziela jej ukochany Miłosz (Konrad Darocha).

Nastolatka zadeklarowała chłopakowi, że zamierza utrzymać dziewictwo aż do ślubu. Narzeczony nie zareagował na to entuzjastycznie...

Wygląda na to, że młodemu mężczyźnie trudno poskromić hormony. Bożenka zupełnie niechcący przyłapie go na niedwuznacznych gestach skierowanych w stronę prawdziwej famme fatale, jaką jest w "Klanie" Edyta Herbuś. Tancerka już nie pierwszy raz zawróciła w głowie mężczyźnie, który nie jest wolny.

Reklama

Arkadiusz (Daniel Olbrychski) spotka Bożenkę i zauważy jej zaczerwienione od płaczu oczy. Ale ta nie przyznaje się i kłamie, że ma zapalenie spojówek. Arkadiusz zagląda więc do Grażynki (Małgorzata Ostrowska- Królikowska) i przynosi namiary na okulistę.

Ale roztropna mama podejrzewa, że zaczerwienione oczy to wcale nie wina chorych spojówek. Martwi się, bo córka długo nie wraca z uczelni.

Gdy Grażynka nosi się już z myślą, by zadzwonić na komisariat, Bożenka przychodzi w towarzystwie policjanta. Ten podejrzewa, że dziewczyna chciała popełnić samobójstwo. Jest przekonany, że wtargnęła na ulicę po to, żeby wpaść pod samochód i odebrać sobie życie.

Joanna Czaplińska

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zabić

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje