Reklama

Reklama

"BrzydUla 2": Czy będzie kontynuacja? Najnowsze doniesienia!

Dla fanów serialu "BrzydUla2" mamy dobrą informację: produkcja zostaje w TV na dłużej! Jak podaje portal: "Wirtualnemedia.pl", serial z Julią Kamińską i Filipem Bobkiem w rolach głównych zagości także w wiosennej ramówce TVN7.

Obsada serialu "BrzydUla2"

Widzowie jeszcze przez długi czas będą mogli śledzić dalsze losy ich ulubionych bohaterów mierzących się z rozmaitymi problemami. Czy Marek wybaczy Uli zdradę? Jak na małżeństwo Dobrzańskich wpłynie pojawienie się nowych postaci: Marka 2 i singielki Natalii? Czy będzie happy end? Z pewnością na to liczą fani "BrzydUli", która po ponad dekadzie powróciła na telewizyjne ekrany. 

"BrzydUla": Kontynuacja popularnego serialu

Przypomnijmy: pierwsze odcinki przedstawiające losy Urszuli Cieplak zagościły w TV w 2008 roku, a premierowy sezon zakończył się trzy lata później. 

Reklama

Dopiero w zeszłym roku główni bohaterowie ponownie pojawili się domach Polaków, a w życiu Marka i Uli wiele się zmieniło od czasu "finału"  - teraz to małżeństwo z trójką dzieci! Czas pokazał, że Dobrzańscy musieli zmierzyć się z wieloma problemami, a ich związek niemal się nie rozpadł... Jaka będzie dalsza część tej historii? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nam właśnie nowe odcinki serialu: "BrzydUla 2"

Zobacz również:

Julia Kamińska: Wiele talentów 

Rafał Mohr ma nowy zawód. Pierwszy soul coach w Polsce

Julia Kamińska: Zostaliśmy zasypani prośbami od fanów 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje