Reklama

Reklama

"Bracia": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu

Na początku listopada rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu Polsatu "Bracia" w reżyserii Macieja Migasa. W rolach głównych wystąpią: Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski i Nikodem Rozbicki.

Na planie nowego serialu Polsatu "Bracia"

"Bracia": Nowy serial Polsatu

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu telewizji Polsat. "Bracia" to przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i  namiętności. W rolach głównych wystąpią: Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski i Nikodem Rozbicki.

Reklama

Bohaterami serialu są czterej bracia. Najstarszy Piotr (w tej roli Piotr Stramowski) - architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog-terapeuta, Wojtek (Antoni Królikowski) - kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) - szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca  wszystkie kobiety.

"Bracia" to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (w tej roli Jan Frycz).

Zdobycie kobiecego serca nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca tej jedynej. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek zobaczymy: Katarzynę Gniewkowską, Dorotę Landowską, Dominikę Kachlik, Natalię Rybicką, Annę Smołowik i Aleksandrę Grabowską.

Zakończyły się już pierwsze zdjęcia realizowane w Atenach, a aktorzy wrócą na plan w lutym 2022 roku.

Serial "Bracia" na zlecenie telewizji Polsat produkuje firma MWM Media. Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Migas, a za zdjęcia Marek Traskowski.

Czytaj również:

"Harry Potter": Uroczystość bez J.K. Rowling. Problemem jej poglądy

Piotr Gąsowski trafił do szpitala. Jaki jest jego stan?

Kamil Durczok nie żyje. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb dziennikarza?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | Bracia (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje