Reklama

Reklama

"Big Brother": Znamy datę rozpoczęcia drugiego sezonu!

"Big Brother" powróci na antenę TVN 7 już 13 września. Wciąż trwają castingi do programu, które cieszą się rekordową popularnością. Do domu Wielkiego Brata zgłosiło się ponad 28 tysięcy osób.

Kadr z ostatniego odcinka wiosennej edycji "Big Brothera" z 2019 roku

Według portalu Wirtualnemedia główne wydanie "Big Brothera" będzie emitowane codziennie o godzinie dwudziestej z wyjątkiem piątków. Wtedy wyświetlana będzie "Arena" - program na żywo, podczas którego uczestnicy będą żegnać się z programem i wskazywać nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata.

Od poniedziałku do czwartku i w soboty o 23 będzie wyświetlany "Big Brother Nocą". W czasie trwania programu jego gospodarze będą omawiać wraz z zaproszonymi gośćmi bieżące wydarzenia związane z programem.

Nowością będą emitowane od poniedziałku do piątku "Big Brother - Pobudka" (godz. 9.50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 14.25) oraz "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 17.30). Nie są to jednak samodzielne programy, a krótkie połączenia z domem Wielkiego Brata, które będą miały wzmocnić więź widzów z uczestnikami programu.

Reklama

"Big Brother" zawita także do głównej stacji TVN-u. W niedzielę o 18 będzie emitowany "Big Brother Tydzień", czyli podsumowanie ostatnich siedmiu dni z życia mieszkańców domu. 

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, do 12 sierpnia 2019 roku do programu zgłosiło się ponad 28 tysięcy osób. Tymczasem do wiosennej edycji programu, która emitowana była od marca do czerwca 2019 roku, wysłano łącznie 15 tysięcy zgłoszeń.

Powrót "Big Brothera" do polskiej telewizji po 11 latach przerwy okazał się sukcesem stacji TVN 7. Każdy odcinek głównego programu był oglądany przez średnio 758 tysięcy widzów. 


INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019 | TVN 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje