Reklama

Będzie miał dziecko z inną?

Tego nikt się nie spodziewał! Julia zerwie z Jankiem, gdyż będzie miał on dziecko z Moniką!

W najbliższych odcinkach serialu "Julia" życie jego głównych bohaterów przewróci się do góry nogami. Sprawcą zamieszania będzie Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska). Kobieta oznajmi, że jest w ciąży z Jankiem (Krystian Wieczorek)!

Reklama

Julia (Julia Rosnowska) zdecyduje, że nie może być z mężczyzną, który będzie miał dziecko z inną kobietą. Nie wierzy, że mogliby być szczęśliwi w takim układzie. Nie bierze też pod uwagę tego, że Monika może udawać!

Janek jednak się nie poddaje! Postanowi walczyć o ukochaną. Po pierwsze, oznajmi Monice, że kocha Julię, ale będzie kochał również ich wspólne dziecko. Również rodzicom powie, że nie ma zamiaru związać się z kobietą, której nie kocha, ale na pewno zadba o dziecko.

Wszystko to jednak nie przekonuje Julii. Do akcji wkracza więc Maciek (Michał Lewandowski), brat Janka. Zabiera Julię nad Wisłę. Przypomina jej chwile, kiedy się poznali i proponuje rejs łódką.

Dziewczyna zgadza się i Maciek płynie w to samo miejsce, w którym kiedyś utknęli. Na brzegu czeka na nich Janek! Wita dziewczynę namiętnym pocałunkiem.

Czy uda mu się przekonać Julię, by byli razem?

Marta Uler

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje