Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na salony. Jest gwiazdą nowego projektu

Barbara Kurdej-Szatan zjawiła się na imprezie promującej nowy projekt Pauliny Smaszcz. Była gwiazda "M jak miłość", która kilka tygodni temu podpadła opinii publicznej wpisem o Straży Granicznej, została okrzyknięta "kobietą petardą".

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na salony

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą mało udany medialnie czas. Ostatnio o aktorce było naprawdę głośno, jednak nie za sprawą jej zawodowych dokonań.

Kilka tygodni temu swoim wulgarnym wpisem o Straży Granicznej rozpętała prawdziwą burzę. Konsekwencje zamieszczenia emocjonalnego posta odczuła bardzo szybko. Straciła pracę w serialu "M jak miłość" i musiała zmierzyć się nie tylko z krytyką, ale i z ogromną falą hejtu.

Kurdej-Szatan po skandalu nieco wycofała się z życia publicznego. Zdecydowanie rzadziej udziela się w mediach społecznościowych, przestała też bywać na branżowych imprezach.

Reklama

W poniedziałek po raz pierwszy od bardzo dawna pojawiła się na salonach. Była gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na powrót z okazji premiery nowego projektu Pauliny Smaszcz.

Barbara Kurdej-Szatan - "Kobieta petarda"

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z gwiazd, które pojawiły się na imprezie promującej "Notatnik Kobiety Petardy" - nowe wydawnictwo Pauliny Smaszcz. Dziennikarka zaprosiła do udziału w swoim projekcie 21 kobiet, które "inspirują siłą, wsparciem, optymizmem, dobrym słowem".

O bohaterkach notatnika, które zostały wybrane przez jej obserwatorki, Paulina Smaszcz napisała w swoim doktoracie. Jedną z "kobiet petard" została właśnie Kurdej-Szatan.

"Czuję się ogromnie zaszczycona" - przyznała aktorka na Instagramie.

Zobacz również:

Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy. Teraz przeprasza!

Była ikoną rewolucji seksualnej. Jej córka to znana aktorka

Zmarł zaledwie trzy miesiące po ślubie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama