Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan wróciła do telewizji

Barbara Kurdej-Szatan znów pojawiła się w telewizji. Instagram aktorki zasilił post, w którym zdradziła co nieco na temat nowego projektu z jej udziałem. W sekcji komentarzy pojawiło się słowo od dawnego kolegi z "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, o której w ostatnim czasie było bardzo głośno. Wszystko za sprawą sytuacji związanej z jej wpisem; Barbara Kurdej-Szatan wspomniała m.in. o Straży Granicznej, posługując się dość mocnym słownictwem. 

W konsekwencji gwiazda – decyzją władz TVP – musiała pożegnać się z serialem: "M jak Miłość", w którym występowała od kilku lat. Sama zainteresowana przez długi czas nie odnosiła się publicznie do całego zajścia, ograniczając swoją aktywność w mediach społecznościowych do absolutnego minimum.

Reklama

Teraz sytuacja powoli ta ulega zmianie, a Basia Kurdej-Szatan coraz częściej informuje o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Artystka zaangażowała się w projekt Pauliny Smaszcz, a niedawno zachęcała także do obejrzenia… kolejnego telewizyjnego projektu z jej udziałem! Mimo zwolnienia z Telewizji Polskiej aktorka nie zniknęła ze szklanych ekranów. 

W sobotę 18 grudnia w telewizji Polsat miała miejsce premiera filmu właśnie z Barbarą Kurdej-Szatan! Obok niej w projekcie wzięli udział także Rafał Szatan oraz ich córka: Hania.


Barbra Kurdej-Szatan z rodziną

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się galerią zdjęć wykonanych podczas prac nad musicalem pt.: "Świat pełen niespodzianek", w którym zagrała wraz z członkami rodziny. Państwo Szatanowie i ich najstarsza pociecha wcielili się w rolę misiów polarnych.

Post Barbary Kurdej-Szatan zyskał wiele pozytywnych komentarzy, a widzowie docenili aktorski talent całej rodziny. Swoją odpowiedź zostawił m.in. Tomasz Oświeciński; aktor, który do niedawna także grał w "M jak Miłość".

Jak widać, Barbara Kurdej-Szatan nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w telewizyjnym świecie! Jak myślicie, czym aktorka zaskoczy swoich fanów następnym razem?

Zobacz również: 

"Krzyk": Straszny film

Emilia Komarnicka-Klynstra: Czuję się wolnym człowiekiem. Nic nie muszę

Jennifer Lawrence: Rozważna i odpowiedzialna?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama