Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska w lodowatej wodzie w stroju kąpielowym

Anna Wendzikowska weszła w skąpym stroju kąpielowym do lodowatej wody, a zdjęciem podzieliła się na swym Instagramie. "Podziwiam", "Brawo ty", "Ale ciało" - komentują internauci.

Anna Wendzikowska nie boi się lodowatej wody

Anna Wendzikowska tym zdjęciem rozgrzała internet do czerwoności. Gwiazda telewizji TVN wyskoczyła z ubrań, a następnie weszła w stroju kąpielowym do lodowatej wody. Efektami morsowania podzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. W komentarzach nie brakuje komplementów.

Anna Wendzikowska morsuje

Anna Wendzikowska to dziennikarka, którą doskonale znają przede wszystkim widzowie programu "Dzień dobry TVN" oraz użytkownicy internetu.

40-latka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z obserwatorami, a ma ich już prawie 500 tysięcy, dzieli się nie tylko swoimi zawodowymi poczynaniami, ale także pasjami, a są to podróże i sport.

Reklama

Wendzikowska kilka miesięcy temu zszokowała wszystkich, gdy pokazała swoje wyczyny na rurze podczas uprawia pole dancingu.

Teraz ponownie rozpaliła zmysły internautów, gdy wybrała się na morsowanie. Dziennikarka zrzuciła ubrania, a następnie weszła do lodowatej wody w skąpym stroju kąpielowym. Efektami uprawiania zimowej aktywności podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

W komentarzach fani często chwalili ją za odwagę, a także pisali, że absolutnie nie odważyliby się teraz na kąpiel w wodzie.

"Nigdy, przenigdy!", "OMG, ja bym się nie odważyła!", "Podziwiam", "Brawo ty", "Super odwaga!", "Boska zimna Wendzikowska", "Ale ciało" - piszą internauci.

A wy wskoczylibyście do takiej lodowatej wody?

Zobacz również:

Gwiazda zginęła jako pierwsza. Widzowie byli w szoku!

Piękna Polka krótko po porodzie. Jak wygląda?

Królowa wpadek? Największa fajtłapa w świecie kina!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama