Reklama

Reklama

"Ania, nie Anna": Nowy serial Netflix

"Ania, nie Anna" to nowy serial, wyprodukowany przez Netflix na podstawie słynnej powieści Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". Zobacz zwiastun serialu!

"Ania, nie Anna" - nowy serial już od 12 maja, fot. ze strony Netflix

"Ania, nie Anna" to ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści dla dzieci i młodzieży "Ania z Zielonego Wzgórza". To historia o dojrzewaniu młodej outsiderki walczącej z przeciwnościami losu. Ania jest zdeterminowana, aby mimo piętrzących się trudności zdobyć miłość i odnaleźć swoje miejsce w świecie.

Główną bohaterką serialu, którego akcja toczy się pod koniec XIX w. na Wyspie Księcia Edwarda, jest Ania Shirley (Amybeth McNulty), która po traumatycznym dzieciństwie spędzonym w sierocińcach i u obcych ludzi, trafia przez pomyłkę do domu pewnego starzejącego się rodzeństwa.

Reklama

Z biegiem czasu 13-letnia Ania, obdarzona nieprzeciętną inteligencją i niezwykle bujną wyobraźnią, całkowicie odmieni życie Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson) oraz całego miasteczka. Przygody Ani to ponadczasowa i aktualna opowieść, poruszająca między innymi kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów i uprzedzeń.

Scenarzystką nowej wersji przygód słynnej Ani jest zdobywczyni Emmy, Moira Walley-Beckett ("Breaking Bad").

Premiera pierwszego sezonu serialu już 12 maja 2017 roku w Netflix.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy