Reklama

Agnieszka Włodarczyk karmi piersią. "Nie dajmy się zwariować"

Kilka tygodni temu Agnieszka Włodarczyk urodziła syna - Milana. Teraz aktorka chętnie dzieli się swoim szczęściem z internautami, publikując na Instagramie urocze, rodzinne kadry. Niedawno pokazała fotografię, na której uwieczniła moment karmienia piersią. W opisie piękna mama poruszyła też istotną kwestię.

Agnieszka Włodarczyk przeżywa teraz wyjątkowe chwile; aktorka znana z wielu filmów i seriali 7 lipca urodziła syna, który otrzymał imię Milan. Ojcem dziecka jest partner gwiazdy - sportowiec Robert Karaś. Szczęśliwa mama postanowiła podzielić się swoją radością m.in. z internautami obserwującymi jej profil na Instagramie, publikując zdjęcia oraz krótkie filmiki z małym Milanem w roli głównej. Chłopczyk z miejsca skradł serca użytkowników sieci, którzy chętnie odpowiadają także na rozmaite relacje 40-letniej aktorki.

Sama Włodarczyk niezwykle ceni sobie kontakt z fanami, a za pośrednictwem mediów społecznościowych niejako "zdradza", co aktualnie dzieje się w jej życiu. Ostatnio partnerka Roberta Karasia opublikowała kadr ukazujący niezwykłą więź mamy i dziecka; na wspomnianym ujęciu Agnieszka Włodarczyk karmi bowiem małego Milana piersią.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk: Jak długo będzie karmić piersią?

Wspomniane zdjęcie posłużyło jako ilustracja do słów opublikowanych przez znaną mamę, która odniosła się do tematu laktacji. Agnieszka Włodarczyk m.in. podziękowała wszystkim, którzy dzielili się z nią swoją wiedzą i doświadczeniem.

"Nie wiem, jak długo będę karmić i na ten moment nie będę sobie zaprzątać tym głowy:) Cieszę się tym co jest!" - dodała, przy okazji wspominając o odpowiednim podejściu do tak wrażliwej i indywidualnej kwestii, jaką jest karmienie piersią.

"A ta presja, żeby karmić piersią, jest nie do zniesienia. Chcesz to karm, nie chcesz to też Twoja sprawa. Poza tym nie zawsze masz na to wpływ. Nie dajmy się zwariować" - zaapelowała.

Czytaj więcej! Gdzie Agnieszka Włodarczyk spędza wakacje z malutkim dzieckiem?

Wpis Agnieszki Włodarczyk spotkał się z dużym aplauzem ze strony internautek, które podziękowały jego autorce za poruszenie wspomnianego tematu.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy