Reklama

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz: Nie szastam pieniędzmi

Jako serialowa Dorota doskonale wie, jak uwieść bogatego prezesa. W prawdziwym życiu Agnieszce Sienkiewicz nie w głowie takie intrygi

Bardzo rozgraniczam życie rodzinne od zawodowego - przekonuje Agnieszka Sienkiewicz

Dorota z "Przyjaciółek" wciąż namawia na ślub swojego partnera. Czy w końcu dopnie swego i stanie na ślubnym kobiercu?

Agnieszka Sienkiewicz: - Faktycznie, stara się, jak może, żeby zostać panią prezesową. Już nawet zamieszkała z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk - przyp. red.). Niestety, jej plany wciąż krzyżuje jego była żona, która notorycznie podrzuca Dorocie ich dziecko. Moja bohaterka nie radzi sobie najlepiej z Maciusiem, a w dodatku boli ją, że to nie ona jest na pierwszym miejscu. Zaczyna więc prowadzić wojenkę z byłą żoną swojego partnera, na szczęście dużo przy tym śmiechu.

Reklama

Przy Łukaszu Dorota może pozwolić sobie na rozrzutne życie, ostatnio nawet urządziła mu mieszkanie.

- Dorotka nigdy nie ukrywała, że szuka faceta z zasobnym portfelem. Dlatego też nic jej nie powstrzymuje, żeby szastać pieniędzmi narzeczonego. Urządza mu dom, bo przecież prezesowi nie przystoi skromnie mieszkać. Efekt jest dość pałacowy, w bardzo złym guście.

A ty prywatnie bywasz rozrzutna?

- Nie, choć są dwie rzeczy, na które nie żałuję pieniędzy - podróże oraz prezenty dla bliskich. W wakacje wybrałam się w podróż życia, która trwała prawie trzy tygodnie. Była to dość kosztowna wycieczka, dlatego regularnie co miesiąc odkładałam na nią z pensji. Lubię też obdarowywać moich bliskich, zwłaszcza moją ukochaną siostrzenicę. Ale w życiu codziennym nie szastam pieniędzmi, zawsze staram się mieć oszczędności na czarną godzinę. Poza tym mam kredyt mieszkaniowy, więc muszę się jakoś zabezpieczać na wypadek, gdybym kiedyś znudziła się widzom.

W "Przyjaciółkach" grasz wspólnie z czterema popularnymi aktorkami. Nie ma między wami żadnych niesnasek?

- Zdjęcia mam głównie z Małgosią Sochą, bardzo rzadko uczestniczę w scenach w pełnym babskim zestawie. Nie ma między nami żadnych spięć i nie rywalizujemy ze sobą. Być może wynika to również z tego, że jest to naprawdę intensywna praca i nie ma tu czasu na fochy.

Jak radzisz sobie z popularnością? Czujesz się pod obstrzałem mediów?

- Myślę, że moja medialna bytność jest zupełnie nienachalna. Unikam wyjść niezwiązanych z moją pracą, w ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiłam się na oficjalnych imprezach zaledwie dwa razy. Dzięki temu mam dużo spokoju i media raczej nie pchają się z butami w moje życie.

Rozmawiała Paulina Masłowska.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje