Reklama

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz: Jak poznała męża?

Gościem kolejnego odcinka programu "Demakijaż" (niedziela, 30 września) Krzysztofa Ibisza będzie aktorka Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. Jedna z "Przyjaciółek", laureatka Kryształowej Kuli w programie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", a prywatnie spełniona żona i mama 2,5-letniej Zosi.

Gościem kolejnego odcinka programu "Demakijaż" (niedziela, 30 września) Krzysztofa Ibisza będzie aktorka Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.  Jedna z "Przyjaciółek",  laureatka Kryształowej Kuli w programie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami",  a prywatnie spełniona żona i mama 2,5-letniej Zosi.
Agnieszka Sienkiewicz w programie "Demakijaż" /Polsat

W programie opowie m.in. o tym, jak dzisiaj wspomina swój związek z aktorem Maciejem Marczewskim.

"Związałam się w wieku 25 lat z mężczyzną, który miał trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa, to była świadoma, odpowiedzialna decyzja. Wiedziałam z czym to się wiąże. Mi to dało strasznie dużo szczęścia wtedy. Absolutnie byłam w tym spełniona. W pewnym sensie kochałam jego dzieci, dla mnie to była rodzina"  - Sienkiewicz-Gauer mówi Ibiszowi.

Prowadzący zapyta również o to, czy aktorka należy do osób rozrzutnych.

Reklama

"Mam ogromny problem z wydawaniem pieniędzy. Założenie torebki  i paradowanie z torebką za 10 tys - mnie to parzy. Dostałam od mojego męża jedną luksusową torebkę, najpierw go opieprzyłam, że chyba go pogięło, że ja mam z czymś takim chodzić. I ta biedna torebka leży w szafie i tak czasami ,żeby zrobić mu przyjemność, to ją zakładam" - przyznaje.

Aktorka zdradzi, jak poznała swojego męża Mikołaja. Co takiego miał w sobie, że zdecydowała się wziąć z nim ślub i założyć  rodzinę?

"Mikołaja poznałam przy 'Agentkach', mój mąż z wykształcenia jest operatorem filmowym. Napisał do mnie po latach, z gratulacjami, gdy wygrałam 'Taniec z Gwiazdami' (...) Spotkaliśmy się w takim momencie życia, że wiedzieliśmy, czego chcemy. Jest ogromnie opiekuńczy, ciepły, ale też taki konkretny, męski. Imponuje mi swoją zaradnością i pracowitością" - zwierza się aktorka.

W programie dowiemy się również, jak naprawdę wyglądały zaręczyny i co skłoniło ją do tego, by zaraz po narodzinach córki zrobić sesję bez makijażu i retuszu.

"Demakijaż" z Agnieszką Sienkiewicz-Gauer  w niedzielę 30 września, o godz. 15 w Polsat Cafe.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL