Reklama

Reklama

Adam Zdrójkowski na urlopie. Towarzyszy mu piękność

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską wybrał się na Zanzibar. Okazuje się, że młody aktor nie jest tam sam. Towarzysząca mu piękność zachwyciła internautów. "Klasa jakich mało" - komplementują kobietę.

Adam Zdrójkowski roztsał się z Wiktorią Gąsiewską

Ostatni czas nie był dla Adama Zdrójkowskiego łatwy. 21-latek bardzo przeżył rozstanie z Wiktorią Gąsiewską, która była jego partnerką przez ponad cztery lata. Za kulisami "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wyznał, że gdy tylko program z jego udziałem dobiegnie końca, zamierza wyjechać za granicę.

Reklama

Wybór destynacji mógł być odrobinę zaskakujący, albowiem aktor postanowił wrócić w miejsce, w którym spędził ostatnie wakacje ze swoją byłą już dziewczyną.

"Byłem tam bardzo szczęśliwym człowiekiem na tym Zanzibarze, bardzo mi się tam podobało. (...) Zanzibar był takim miejscem, które mi się bardzo dobrze kojarzy. Byliśmy tam niecały rok temu i obiecałem sobie, że jeszcze tam wrócę" - powiedział Pomponikowi.

Adam Zdrójkowski na wakacjach. Nie jest sam

W połowie miesiąca Adam Zdrójkowski w końcu wyruszył na upragniony urlop. Podczas pobytu na Zanzibarze 21-letni aktor chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kolejnymi wakacyjnymi kadrami. Szybko wyszło na jaw, że wakacji nie spędza samotnie.

Zdrójowskiemu towarzyszy jego mama Edyta. Najnowsze zdjęcie z piękną rodzicielką zachwyciło internautów. "Przepięknie razem wyglądacie na tle seledynowego oceanu", "Piękna mamusia. Pozdrawiam wszystkich. Ale wam dobrze", "Ale masz śliczną mamę! Udanego wypoczynku", "Ja myślałam, że to nowa kobieta, a to się okazuje mama. Pozazdrościć!", "Adam, jaką ty masz piękną mamę. Klasa jakich mało" - komplementowani fani aktora Edytę Zdrójkowską.

Czytaj również:

Zmarł przedwcześnie. Kto zabrał mu ostatnią szansę na nagrodę?

"Rolnik szuka żony": Są zdjęcia ze ślubu Krzysztofa i Bogusi

"Afera sutkowa"? Rozebrał ją na oczach milionów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL