Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

Hanna Żudziewicz po raz drugi z Kryształową Kulą "Tańca z Gwiazdami" [wiek, partner, kariera]

Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz w brawurowy sposób wytańczyli Kryształową Kulę w 12. edycji programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kim jest piękna tancerka, która tak świetnie przygotowała aktora, znanego m.in. z serialu "Gliniarze", do tanecznego show?

Hanna Żudziewicz w finale "Tańca z Gwiazdami" (jesień 2021)

Hanna Żudziewicz ma 30 lat i jest mistrzynią tańca, reprezentującą najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Prywatnie jest partnerką Jacka Jeschke, z którym zdobywa najcenniejsze medale na turniejach na całym świecie.

Hanna Żudziewicz: Gwiazda tanecznego show Polsatu

Żudziewicz zatańczyła w niemal wszystkich edycjach show Polsatu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami".

Jako trenerka tańca zadebiutowała jesienią 2014 roku. Jej pierwszym tanecznym partnerem był aktor Mateusz Banasiuk (edycja jesień 2014).

Reklama

Następnie pojawiała się na parkiecie show Polsatu z takimi gwiazdami, jak bokser Marcin Najman (edycja wiosna 2015), aktor Robert Wabich (edycja jesień 2016), pięściarz Izuagbe Ugonoh (edycja wiosna 2016), aktor Robert Koszucki (edycja wiosna 2017), kabareciarz Adam Małczyk (edycja jesień 2019), niepełnosprawny trener osobisty Sylwester Wilk (edycja wiosna-jesień 2020) i aktor Piotr Mróz (edycja jesień 2021).

Po Kryształową Kulę tancerka sięgnęła dwukrotnie. W parze z Robertem Wabichem wygrała finał szóstego sezonu programu.

25 października 2021 roku Hannie Żudziewicz ponownie udało się doprowadzić gwiazdę do finału show Polsatu i razem z aktorem Piotrem Mrozem zwyciężyła 12. edycję "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Para pokonała Kajrę i Rafała Maseraka.

Choreografie Mroza i Żudziewicz, bardzo zróżnicowane, zarówno stylistycznie, scenograficznie, jak i muzycznie, wzbudziły zachwyt publiczności i  jurorów.

Hanna Żudziewicz - aktorka

Hanna Żudziewicz próbuje swych sił również na małym ekranie. W październiku 2014 roku gościnnie wystąpiła w serialu Polsatu "Pierwsza miłość".

Tancerka wystąpiła również w serialu TVP "M jak miłość". Można było ją zobaczyć na ekranie 10 marca 2020 roku w 1501. odcinku serialu. Zdjęciami z planu pochwaliła się w sieci.

Hanna Żudziewicz: Wiek, przebieg kariery, życie prywatne

Hanna Żudziewicz urodziła się 15 lipca 1991 w Zielonej Górze. Tancerka ma obecnie 30 lat. Wychowała się w Zielonej Górze, tam też studiowała w Wyższej Szkole Trenerów Sportu.

Treningi tańca towarzyskiego rozpoczęła, kiedy miała 6 lat. W 2008 roku, w wieku 17 lat (w parze z Dariuszem Mycką) zajęła m.in. 1. miejsce na turnieju tańca Singapore Millennium 2008 w Singapurze, a następnie 2. miejsce na Mistrzostwach Polski w Tańcach Standardowych w Brzegu Dolnym (2009).

Jej obecnym partnerem tanecznym jest Jacek Jeschke, z którym wygrała m.in. prestiżowy turniej Blackpool Dance Festival 2011 i Mistrzostwa Świata w Tańcach Standardowych 2011, oba w kategorii "do 21. roku życia. Para związana jest również prywatnie.

Hanna Żudziewicz - problemy z anoreksją

W maju 2021 roku Hanna Żudziewicz opublikowała w sieci niepokojący kadr. Tancerka pokazała zdjęcie z czasów, kiedy zmagała się z anoreksją. W podpisie postanowiła zaapelować do wszystkich kobiet, które mają problem z samoakceptacją.

Na jej instagramowym koncie najczęściej znajdziemy posty związane z tańcem, jednak tym razem Hanna postanowiła poruszyć temat zaburzeń odżywiania. Przyznała, że sama miała problemy przez taką krytykę.

"6.05 jest Światowy Dzień walki z anoreksją. Nigdy nic nie pisałam na ten temat, ale problemy z zaburzeniami odżywiania już dawno za mną i teraz chce się podzielić swoimi przemyśleniami. Ocenianie innych ludzi, przychodzi większości z NAS bardzo łatwo. Szczególnie teraz w czasach mediów społecznościowych. 'Przecież nic złego nie mówię, wyrażam tylko opinię,  mam prawo'. Mnie takich parę opinii doprowadziło do paru bardzo trudnych lat" - napisała.

Czytaj również:

Kamila z "Rolnika" cała we łzach! Internauci bezlitości. "Żal chłopaka"

Agnieszka Kotulanka: Jej śmierć była szokiem

Po tragedii Alec Baldwin wycofuje się z pracy i życia publicznego

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.Reklama

Reklama

Reklama